2737
2734

یه جاری عوضی دارم که نگم براتون....از کاراش حرفاش حسادتاش دو بهم زنیاش و....

درکل بگم فقط ور ور حرف میزنه و از هرحرکتی یا حرفی یه داستان میسازه. کلا درگیره بدبخت

من از اول تصمیم گرفتم خودمو باهاش قاطی نکنم. کاریش ندارم و سرسنگینم. کلا تو خانواده شوهرم سنگین برخورد میکنم که صمیمیت بیخودی باعث خیلی سو تفاهما میشه. اما کلا بااین حرف نمیزنم. زوری دیگه اگه مجبور بشم.شوهرمم همینطور. 

حالا من مشکلم اینه که هر وقت یه چیزی میگه که مربوط به منه انگار زبون ندارم جوابشو بدم🙄تو عقدم یکی دوبار حسابی نشوندمش سرجاش چون حرف مفت زده بود. ولی حالا دیگه حال جواب دادنشم ندارم انگار بعد میام خونه کلی حرص میخورم .مثلا دیروز مادرشوهرم همش میگفت واسه فلانی(یعنی من) میوه ببرید میوه نخورده. آخه دستم به بچم بند بود.اونا کلا احترام منو بیشتر دارن. بعد اون جاری عوضیم از زورش برمیگرده میگه مگه اون مهمونه خودش نمیتونه بخوره اصلا اون باید پاشه پذیرایی کنه!منم محل ندادم مادرشوهرمم میوه آورد برام شانسم همون موقع شوهرم رسیدبرام میوه پوست گرفت. اونم داشت میترکید.  آخه بگو بتو چه فضول بیچاره که به هرچی حسادت میکنی . حالا من حرصم ازاینه که چرا دهنمو باز نمیکنم وقتی حرف مفت میزنه. شما میگین چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

احیانا از جاریت سر تر نیستی؟؟؟؟؟

مشخص شد تو یه نی نی سایتی اصیل نیستی😂😂😂😂

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

به نظر من همون بهتر با این آدم دهن به دهن نکنی عزیزم 

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
2738

تو با خانومی و آرامشت دل بقیه رو بدست آوردی. همین داره اونو میسوزونه و این حسادت بیخود به اعصاب و قلب خودش صدمه میزنه فقط

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

یه چن بار بید جوابشو بدی ک نگه زبون نداری بعدش کلا بی محلی

خدایا تمام عزیزانم رو پیش تو بیمه کردم پس هواشونو داشته باش خداجونم ، فسقلیه توی دلمو هم خودت سلامت بده تواغوشم❤ 
2706