2737
2739

شده یادتون بره لباسای کثیف شوهرتون رو بندازید ماشین لباسشویی و اصلا پیرهن وشلوار تمیز نداشته باشه و برعکس سرکار باید میرفته و قرار مهمی داشته ولباسای کهنه ترش رو بهش بدید بپوشه برخوردش چی بوده؟من لباساشو انداختم تو ماشین اما برای اون موقع میخواست بره سرکار خشک نشد بخاطر همین دیروز دعوای حسابی بپا کرد که باید با لباس کهنه برم سرکار😩

👈خنده تلخ آدما همیشه از دلخوشی نیس گاهی شکستن دلی کمتر از آدمکشی نیست👉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم بارها مامانم و داداشم و بابام سر این موضوع بحثشون شده 😂😂😂

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2738
عزیزم یادش بده خودش لباساشو بندازه تو ماشین.شوهر من خودش هرروز میندازه.مگه کارای شخصی همدیگه روهم ان ...

خوشبحالت نه خودم باید بندازم

👈خنده تلخ آدما همیشه از دلخوشی نیس گاهی شکستن دلی کمتر از آدمکشی نیست👉
منم بارها مامانم و داداشم و بابام سر این موضوع بحثشون شده 😂😂😂

من داداشم ی بار میخواست بره بیرون مامانم لباسشو شسته بود قاطی کرد مامانم ی سال دست ب لباساش نزد😐 بیشتر وقتا لباساش کثیف بود😐😆 

خوب آدم یادش میره دیگه دعوا نداره همیشه که اینجوری نمیشه یکبار اتفاق افتاده

بگو آنقدر برات مهمه زودتر یادآوری کن یا خودت بنداز تو ماشین اینم کاری داره اخه!؟

دستمو ول نکن🤲🏻
2706