2733
2734
عنوان

بیچاره شوهرم ☹

450 بازدید | 31 پست

سلام

رفته تهران نمایشگاه بین المللی نفت 

اسنپ گرفته بعد عینک دودیش رو تو ماشین ژرف جا گذاشته بعد پیاده شدن به فاصله بیست دقیقه فهمیده هرچی زنگ طرف زده جواب نداده با خط همکارشم زنگ زده جواب نداده 

زنگ زد پشتیبانی گفتن تو ماشین عینکی نمونده 

شاید بوده مسافر دیگه برداشته

چقدر بعضی از راننده ها بیشرف حروم خورن

شوهرم عینک شو خیلی دوست داشت غیراز قیمتش که یک ونیم از همون تهران خراب شده گرفته بود 😕

من تو شهرمون لب تاپ جا گذاشتم طرف خودش خونمون پیدا کرد آورد پس داد

یعنی چه انسان شریفی بود 

گور بابای خیلی از راننده های اسنپ یکباردیگه هم من از این راننده های اسنپ ضربه خورده ام خودم به نظرم اکثرشون آدمای جالبی نیستن 😕

من هیچوقت اسنپ سوار نمیشم...شما هم سوار نشید که بعدش نیاین فحش بدین...شاید واقعا مسافر دیگه برداشته....

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم یه بار گوشیمو جا گذاشته بودم....طرف پیدا کرد اورد در خونه تحویل داد..ناموسا خودم فرانوش کرده بودم🤣🤣🤣

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
2738
حالا چ ربطی به تهران داشت😓😓😓😓 آدم بد همه جا پیدا میشه ما تهرانی هم به شهرمون حساسیم😲 مثل قوم ...

وگرنه یه بار کیف پول همسرم تو اسنپ جا موند. بنده خدا راننده رو پیدا کردیم برامون اورد.

خخخخخ کسی که یک میلیون و نیم پول عینک میده بیچاره نیست خیلی راحت یه بهتر و گرونترشو میخره  &nb ...

عزیزم اون کسی که واسه پولش زحمت کشیده باد آورده نیست وحاصل تلاش خودش هست میلیاردرم باشه مالش که دوستشم داره بره ناراحت میشه 

2706