2726

اگه کسی تو پیام نور کارشناسیشو با معدل خیلی بالا بگیره میتونه باشرط معدل تو همون رشته ای که کارشناسیشوخونده  بخونه مثلا رشته روانشناسی کارشناسی خونده الان میتونه با شرط معدل کارشناسی روانشناسی توی یک دانشگاه خوب بخونه؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی چی؟؟؟؟همون رشته که خوندی دوباره بری تو یه دانشگاه دیگه همونو بازم بخونی!!!!! من متوجه نشدم

نه عزیزم منظورم اینکه میتونه کارشناسی ارشد روانشناسی رو یه دانشگاه خوب بخونه؟؟

2728
چرا؟؟

اكه منظورت تحصيلات تكميلي بدون ازمون هست برا اونهاي ك معدل بالا دارند قوانين مربوط ب استعدادهاي درخشان سرچ كن بخون سيستم اموزشي پيام نور فرق داره توي همون پيام نور ميتونه بدون كنكور با معدل بالا بره ارشد

اما اگه منظورت در كل اين هست ك كسي ك پيام نور ليسانس كرفته باشه اره با معدل پايين هم ميتونه كنكور بده ارشد هر جا قبول شد بره ربطي ب معدل ديگه نداره

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

عزيزم روانشناسي رو خيلي مهم نيست كدوم دانشگاه بخوني 

مهم اينه خوب درستو بخوني واز استاداي باتجربه و كسايي كه تجربه دارن كار ياد بگيري 

بعد از فوق ليسانس مثلا دفتر مشاوره زدي مردم جذب كار و تجربت ميشن نه مدركت

كسي رو ميشناسم روانشناسه حتي دفتر مشاوره هم نداره 

اما كار گاه هايي كه ميذاره 

مثل كلرگاهاي اعتماد به نفس

كارگاهاي تربيت و بازي با كودك 

و ،،،،

در ماه هرروز سه چارتا كارگاه ميذاره

هركارگاهش خددداقل پنجاه نفر ميان 

هزينه هرنفر پنجاه تومن 

ديگه حساب كن چقدر پول درمياره 

نون كار خوبشو ميخوره نه مدرك 

نه من کارشناسیمو پیام نور خوندم

ینی میشه واقعا ارشد روانشناسی رو یه دانشگاه دولتی خوب خوند اگه معدل کارشناسی رو عالی بشی تو دانشگاه پیام نور؟؟

2706