2410
2553
عنوان

لکه بینی در هفته هفتم بارداری😨😨😨

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 45 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ن هنوز گفت زوده برات هفته 8ام مینویسم

اخه الان چرا انقدر رفتی پیاده روی؟؟؟؟؟؟

استراحت کن .اگه ادامه دار بود حتما برو دکتر برات شیاف میده

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2720
اخه الان چرا انقدر رفتی پیاده روی؟؟؟؟؟؟ استراحت کن .اگه ادامه دار بود حتما برو دکتر برات شیاف میده

قبل بارداری ورزش ردم و پیاده روی...شوهرم گفت چیزی نمیشه یپاده رویت رو بکن...😭

درد ندارم فقط ی لخته خیلی کوچیک قهوه ای دیدم فکر کنم پیاده روی فشار اورده

نگران نباش، استرس هم نداشته باشه، لک قهوه ای به دلیل فعالیتت بوده سعی کن زیاد سر پا نباشی و بین پیاده رویت که اتفاقا برای سلامتیت لازمه استراحت کنی، از مسیر سخت هم عبور نکنی

2714
قبل بارداری ورزش ردم و پیاده روی...شوهرم گفت چیزی نمیشه یپاده رویت رو بکن...😭

منم قبل بارداری بدنسازی کار میکردم . باید الانم میرفتم؟؟؟😐😐😐😐

رعایت کن دختر ...مخصوصا ۳ماه اول .اخه مردها که سر در نمیارن . 

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

سقط و این حرفا چرتو پرته دارن بهت میگن. نترس. لک قهوه ای خیلی طبیعیه. دوست من لک قرمز میدید الانم ۶ماهه بارداره. اصلا استرس نداشته باش چیز مهمی نیس. ریلکس باش و دراز بکش. تا فردا برو دکتر تا بهت شیاف بده

خدایا شکرت🙏
نگران نباش، استرس هم نداشته باشه، لک قهوه ای به دلیل فعالیتت بوده سعی کن زیاد سر پا نباشی و بین پیاد ...

ده دقیقه یبار میشسم ولی کمرم اخر درد گرفت.بعدش دیگه درد نداشتم الانم ک لخته دیدم درد اینا ندارم همون ی کوچولو رو دیدم...فردا حتما میرم دکتر مرسی بهم قوت قلب دادین...چون ب شوهرم گفتم سرم داد زد😭😭😭

استرس بخودت نده برات خوب نیس.ی لیوات نشاسته غلیظ درست کن با آب خنک بخور بعدم استراحت کن بازم شب موقع خواب همینجور.فردام برو دکتر ب دکترت بگو برات شیاف مینویسه.منم تو ۷ هفته لک دیدم منتهی چون صدای قلبشو شنیده بودم دکترم گفت خطر سقط داری استراحت کن.ایشالا که چیزی نمیشه دوست گلم ولی دیگه فعلا تا جای بچت محکم نشده پیاده روی نکن

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
منم قبل بارداری بدنسازی کار میکردم . باید الانم میرفتم؟؟؟😐😐😐😐 رعایت کن دختر ...مخصوصا ۳ماه اول ...

منم میرفتم..منو خولم کرد گفت چیزی نمیشه

الانم سرم داد میزنه ک پرهیز نمیکنی😭

2706