2410
2553
عنوان

خون ریزی از مقعد چه کار کنم😔😔😔

307 بازدید | 16 پست

بعد زایمانم یه مال اسهال داشتم بعد الان یبوست شده موقع دفع خونریزی میکنم .....کسی اینجوری هست چه کار کردین من خیلی درد دارم 

برا خونه دار شدنمونصلواتبفرستین😍😘ناموسن صلوات بفرستین دیگه😏😍😍😍😍امروز در تاریخ ۲۶ بهمن سال ۹۸ عشقم گل پسرم امیرسامم برای اولین بار راه رفت و منو یهو شوکه کرد ای جووووونم الهی خدا حفظش کنه برا مامان و باباش قل دومش انیل خانم ۱فعلا قصد نداره یکم پیشرفت کنه وهمچنان چهار دست پاس😏😏😏😏😏امروز در تاریخ ۲ اسفند ۹۸ آنیل خانم هم یهو ایستاد و راه رفت من فدای دوقدمیت برم اخه کلوچم😍😍😍😍😍😍خدایا خیلی خیلی ممنونم ازت بابت این نعمت خیلی بزرگت .......امروز در تاریخ ۴ اسفند ۹۸ خوشکل خانمم آنیل بدون کمک ایستاد و واسمون دلبری کرد ای جانم خودش چه ذوقی داشت😄😄😄😍😍😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پماد آنتی فیشر باریج بابونه از داروخونه بگیر

یه هفته بزنی برطرف میشه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2456
2714

اخ اخ منم اینطور شدم چن وقته زایمان کردم پدرم دراومده😣😣😣😣

تیکر تولد یه سالگی پسرم😍😍😍😍..میشه برای سلامتیش صلوات بفرستین🤗🤗🤗خدایا دامن همه منتظرارو سبز کن با یه نی نیه گوگولی مگولی😍😍😍😍

نه تو نت خوندم چون یه ماه اسهال بود اونجا سفت شده و موقع دفع یبوست  درد میکنع

برا خونه دار شدنمونصلواتبفرستین😍😘ناموسن صلوات بفرستین دیگه😏😍😍😍😍امروز در تاریخ ۲۶ بهمن سال ۹۸ عشقم گل پسرم امیرسامم برای اولین بار راه رفت و منو یهو شوکه کرد ای جووووونم الهی خدا حفظش کنه برا مامان و باباش قل دومش انیل خانم ۱فعلا قصد نداره یکم پیشرفت کنه وهمچنان چهار دست پاس😏😏😏😏😏امروز در تاریخ ۲ اسفند ۹۸ آنیل خانم هم یهو ایستاد و راه رفت من فدای دوقدمیت برم اخه کلوچم😍😍😍😍😍😍خدایا خیلی خیلی ممنونم ازت بابت این نعمت خیلی بزرگت .......امروز در تاریخ ۴ اسفند ۹۸ خوشکل خانمم آنیل بدون کمک ایستاد و واسمون دلبری کرد ای جانم خودش چه ذوقی داشت😄😄😄😍😍😘😘😘

شیاف انتی همورئید بذار،و معقدت رو همیشه چرب کن قبل دستشویی و از همه مهتر چیزهای رونده بخور که یبوست نگیری

برای شادی روح مادربزرگ و خاله عزیزم لطفا یه حمد بخونید،ممنونم

منم الان یک ساله بعد زایمانم اینطوریم هر سریم دکتر میرم پماد آنتی فیشر و ی پودر میده 

ولی در کل خوب خوب نمیشه دردش کمتر میشه

الان دو هفتس زخم شده ب شدت سوزش داره نمیدونم چیکار کنم

2706