2737
2734
عنوان

مثلا اگه شوهرتون با دختر خاله ش...

778 بازدید | 29 پست

عقد بودن. و جدا شده باشن (مثلا دیگه)

و دیگه رفت و آمدی هم باهم ندارن اون دوتا خونواده.

شما وقتی دخترخالشو جایی یا توی مراسمی ببینید.. حستون نسبت بهش چیه؟ بدتون میاد ازش یا چی؟

رفتار و برخوردتوتون چجوریه؟

#محسن_شکاری 🖤🖤 #Mohsenshekari 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مثال اشتباهیه.

افراد جدا شده توصیه شده با هم ازدواج کنن چون همو درک میکنن.

افراد مجرد هم با هم 

با مجردی هم که شکست عشقی خورده ازدواج نکنید. چون همیشه تو کف گذشته ست. تامام

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

ترجیح میدم یا نامزد نکنم یا اگه نامزد کرده باشم وبعد بفهمم از همون اول نسبت بهش خنثی باشم نه خوب خوب نه متنفر.بیخیال

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

شوهرم رو قطعا نه 

برادرشوهر با دختر خاله اش عقد بوده جدا شدن دیگه دوتا خانواده با هم حرف نمیزنن پسر و دخترم هنوز مجردن. ولی من هر جا خاله همسرم رو یا دختر خاله اش رو ببینم از دور به حالت سلام سر تکون میدم البته واسه قبل عقد ما بوده جداییشون

2738
مثال اشتباهیه. افراد جدا شده توصیه شده با هم ازدواج کنن چون همو درک میکنن. افراد مجرد هم با هم&nbs ...

حالا توصیه ها ب کنار

منظورم فقط این بود ک تواین موقعیت حستون چیه یا رفتارتون

#محسن_شکاری 🖤🖤 #Mohsenshekari 

عزیزم بستگی داره کدومشون کات کردن، اگه دختره اونو نخواسته، شاید پسره تاابد یه حسی بهش داشته باشه و برعکس

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
2706