2733
2739
عنوان

مردا غیر قابل پیش بینی ان ؟؟؟؟؟؟

490 بازدید | 74 پست

سال ۹۰ ازدواج کردم فقط یکسال واسم کادو خرید امروز تولدم بود ظهر دعوت یکی از دوستاش خونه باغی و بیرون شهر  بودیم حتی بهم تبریک نگفت  دوتایی  تو باغ نشسته بودیم گفت امروز تولد عزیزم هست همین منم هیچی نگفتم من معده درد دارم ناهار خیلی دیر آماده کردند و حسابی دردم گرفت  ساعت ۶ عصر برگشتیم خونه خواب بودم تا ۱۰ و نیم دیدم  صدام میزنه بیدار شو بریم بیرون منم گفتم دلم کن سردرد دادم اونم با دخترم رفت بیرون 

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 

منم تو تنهایی ام گریه کردم کاش یه شاخه گل همون جا بهم میداد میگفت تولد مبارک 

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بهش بگو تا حواسشو جمع کنه

موقع برگشتن گفتم من احمق بودم اینهمه سال واست تولد میگرفتم 

موقع برگشتن گفتم من احمق بودم اینهمه سال واست تولد میگرفتم 

بد گفتی که..

باید میگفتی خیلی دلم میخواست واسم کادم بگیری سوپرایزم‌کنی، مظلوم بازی باید در میاوردی

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2738
2706