2726
عنوان

مشاور روانشناسی

201 بازدید | 33 پست

دوستان من روانشناسی خوندم نمیگم دکتر هلاکویی هستم اما منطقی و علمی راهکار میدم و خدارو شکر به هرکس در ضمیمه مشکلش راه حل دادم عمل کرده نتیجه گرفته اگر کسی واقعا نیاز به صحبت یا مشاوره داشته باشه حتما کمکش میکنم البته اگر در حیطه ی تخصصم باشه ، چون گاها درماندگی رو در پست ها و تاپیک های بعضی خانم ها میبینم خیلی ناراحت میشم در ضمن مشاوره ی مجازی اصولش اینه که گنگ و در لفافه صحبت نکنید کاملا صریح و شفاف مشکلتون رو بگین 🌷

آنقَدَر حَض میکنم بانو صدایَم میکنی 💅 یا که خاتون تمام قصه هایَم میکنی 💅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام عزیزم من مدتیه علتئم افسردگی رو دارم سریع از همه جی نا امید میشم خاطرات گذشتع به یادم میاد همه چی نا مربوطو به یه اتفاق بد ربط میدم از زندگیم خشته شدم نسبت به علایقم بی اهمیت شدم و کاملا بی انگیزه ام همش تمایل به غم و خواب دارم☹

سلام

من وسواس فکری دارم اعصابم خیلی خرد میشه زندگی برام خیلی سخت شده

خیلی زیاد فکرای منفی دارم...جدیدا خیلی زودرنج شدم دوست دارم گریه کنم

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨

من شوهرم اعتیاد داره فعلا تصمیم به ترک نداره.....ولی به اصرار من یه باراومد دکتر که اونم حتی یه قرصشونخورد...تریاک مصرف دارع روزی دوبار...سی سالشه....دعوامیکنم باهاش درست نمیشه بی خیال میشمومیکم گیرندم باز بدتر میشه از خداخاسته راحت میره بیرون بارفیق گرمابه گلستانش...راهنمایی پلیز

من هر لحظه همسرم کنارم نیست ناراحتم با همه دعوا دارم نمیگم خیلی عاشق و معشوقیم اما همو دوس داریم من بدون اون عذاب می کشم اما فکر نکنم اون اینجوری باشه اون نباشه اصلا با کسی حرف نمی زنم نمی خندم اصلا. نمیگم همیشه با هم خوبیم دعوا و مشکل هم داریم چیکار کنم انقدر ضعیف نباشم 

2706