2726

دختر خالم يه دختر هفت ساله داره قبل و  بعد اين دخترش سه تا بچه رو خودش از عمد با قرص و دارو از ناصرخسرو گرفت و سقط كرد تا الان كه دوباره باردار شده سه ماهشه رفته غربالگري گفته بود اگه دختر باشه اينم سقط ميكنم كه اين يكي پسر شده !! حالا خودش و خانوادش خيلي خوشحالن!!!  كه مثلا جنسش جور شده 

حالا ناشكري خدا نباشه ولي خيليا هستن تو حسرت بچه 

يكي هست مث من عاشق دختر و هزارتا نذرونياز ولي بازم نشد   

يكي هم مث اين !!

خدا بعضي وقتا نميدونم داره چيكار ميكنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو بچه نداری

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2728
😐😐😐ماشالله دختر خاله ت حاصلخیزه

این روزا حال دلم خوب نیست،پر از استرس و ترس از رفتنم،خانما هرکس که خواننده ی این امضاست یه صلوات واسه حاجت رواییم بفرسته ،ممنونم ازتون😔😢

چه دهنی ازش سرویس کنه اون پسر

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

پیامبر مبعوث شدند تا این جاهلیت از بین بره،اما فقط از شکلی به شکل دیگه تبدیل شد.این افراد بزرگترین ضربه زندگیشون رو هم ازهمین پسرهامیخورند.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

خدا به کیا بچه میده 😔

اونوقت یکی مثل من نوعی، هیچ بچه ایی نداره 😢

‏وقتی مردا خیانت میکنن باید گذشت کرد تا زندگی خراب نشه و آبروداری شه، بالاخره بچه پدر میخواد... اما وقتی زنا خیانت کنن باید فورا طلاقشون داد تا این ننگ پاک شه و بچه زیر دست یه خراب بزرگ نشه ... دنیای زیبایی ست 😐
2706