2726

چقدردلم گرفته دلم ی خونواده گرم میخاد ی مامان مهربون ک پنجشنبه جمعه برم خونش برم بوسش کنم ,برم بابچم بازی کنه ی پدر داشته باشم ی خانواده گرم و عاشق ,بچه ها داستان زنذگیم توتاپیکم هست همچی نوشتم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

گلم داستان زندگیت و خوندم خدا بهت ارامش بده ارزوی خوشبختی برات دارم گلم با خواهرت رفت و امد کن با برادرت مادتم ی مدت تها باشه پیش نرید شاید به خودش بیاد خدا پشت و پناه خودت و زندگیت باشه 

2728
گلم داستان زندگیت و خوندم خدا بهت ارامش بده ارزوی خوشبختی برات دارم گلم با خواهرت رفت و امد کن با بر ...

ممنونم ک خوندی اره تصمیمم همینه ک تنهاش بزازم ولی تاکی ,منو جلودامادمون سه سال پیش زد یکماه نرفتم بعدک رفتم تحویلم نمیگرفت 

باز خداروشکر ک مادر داری همینکه دورادور هواشو داشته باشی  کافیه 

بزارید هرجور راحته رفتار کنه بهرحال مریضه و باید باهاش مدارا کنید

من توی شهر غریبم ک کسی پیشم نیس ومادرپدرم خیلی،زود برحمت خدا رفتن

بی من نتوانی این خط و نشان  
باز خداروشکر ک مادر داری همینکه دورادور هواشو داشته باشی  کافیه  بزارید هرجور راحته رفتار ...

خدارحمتشون کنه گلم ,منم بابام رفت مامانمم ک اینجوری دست کمی ازشماندارم ,همیشه رفتن بابام تپدلم چون وقتی بودش هم مثه بقبه باباهانبود کلا پدرومادر واقعیو هیچوقت ذرک نکردم هیچ زمانی 

خدارحمتشون کنه گلم ,منم بابام رفت مامانمم ک اینجوری دست کمی ازشماندارم ,همیشه رفتن بابام تپدلم چون و ...

زندگی همینه خداروشکر ک شوهر وپسرت رو داری دلت رو ب اونا گرم کن وبا خواهرات بیشتر رفت وامد کن جای مادر رو برای هم پر کنید عزیزم

بی من نتوانی این خط و نشان