2733
2734

عزيزانم من هفته 19 هم الان از هفته 15 ديگه كامل حركت ني ني رو به صورت همون تركيدن حباب و حس ميكنم

امروز يكم كم شده

شايد به بار دوبار اونم آروم

نگران شدم هي مي خوام به چپ ولي زياد تكون نمي خوره😕

يه جا خوندم زياد كه فعاليت داشته باشي ني ني تكونش كم ميشه مي خوابه 

من ديشب مدت طولاني تو ماشين بودم و تكون خورديم خيلي 

مال همونه يعني؟

ميشه بگيد تو اين هفته ها اونايي كه ميفهمن يا ميفهميدن حركات ني ني و هروز زياد تكون مي خورده؟

يا امام رضا...بطلب❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم عزیزم عزیزم فعلا ضربه اسسسس نگرانیییییی نداره ازهفته بیست وهشت نگرانی داره 

خدایامرسی بابته شوهره خوبه ودخترعزیزم خیلی دوستت دارم ...برای زندگی بهترم میشه بی زحمت صلوات بفرستین ممنون دوستان خوبم  
2731
این هفته ها تک و توک تکون میخوره تازه خیلیا این هفته ها اصلا متوجه نمیشن بعد ۲۸ هفته بیشتر مهمه حرکا ...

آره مي دونم 

و مي دونم عجيبه ولي من حس ميكنم خيلي

هم لاغرم و شكم نداشتم هم جفتم خلفيه

امروز تكوناش خييييلي كمه

شما از وقتي حس كردي هروز زياد تكون مي خورد يا شده بود كم بشه يه روز؟

يا امام رضا...بطلب❤️
2738
برامن بعضی روزا یکی دوتا تکون میخوره بعضی روزا هم انقد تکون میخوره میگم الاناس شکممو پاره کنه بیاد ب ...

خب  پس

مي دونم اين هفته ها مهم نيست

ولي همين كه فهميدم ممكنه يه روزايي كم تكون بخوره 

ممنونم❤️🤗

يا امام رضا...بطلب❤️
اصلااا نگان نباش عزیزم.منم یبار رفتم پیاده روی طولانی تا چندروززز تکون نخورد.در حد یکی دوبار فقط.بعد ...

مرسيييي عزييييزم

همون مال فعاليت زياده پس

ممنون كه جواب دادي❤️❤️

يا امام رضا...بطلب❤️
آره مي دونم  و مي دونم عجيبه ولي من حس ميكنم خيلي هم لاغرم و شكم نداشتم هم جفتم خلفيه امروز ...

طبیعیه گلم منم از ۱۶ هفته تکونای ظریفشو حس میکردم

آره بابا اون اوایل که گاهی یه تکونی میخورد یا مثلا شیرینی میخوردم تکوناش بیشتر میشد ولی گاهی اصلا تکن نمیخورد تا عصر یا شب خلاصه که مارو دق داد با تکوناش😂 ادم فقط استرس میگیره مخصوصا اون ماه های آخر...

ناز دخترم تو زیباترین نغمه ی عاشقانه ی منی❤🥰❤
2706