2737
2734
عنوان

لیزر کک و مک

154 بازدید | 7 پست

مادر دوستم یه خانم ۷۰ ساله اس. روی دستش کلی کک و مک داشت. دیروز رفته بود لیزر کرده بود. جاشون زخم بود. خاستم بدونم واقعا لیزر کک و مک روی صورت هم همینجوری زخم میشه. یا اینکه اوشون کار دیگه ای کرده و اسمشو بلد نیست. 

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@

کسی تاحالا این کار رو کرده؟ من حدس میزنم میکرو نیدلینگ کرده. گرچه که از اونم بی اطلاعم.

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام ببخشید جای زخم لیزرهاتون چقد طول کشید خوب بشه؟ کک و مکهاتون رفت؟ راضی بودید؟

سلام ۱۰ روز حدودا طول کشید 

کک و مکا کم تر شدن ولی کامل خوب نشدن دکترم خوب لیزر نکرد چون سر قیمت باهاش حرف زدم کثافط باهام لج افتاد هم انداختم اخر همه هم عجله ای کارمو انجام داد و گند زد هم پول زیادو دادم

سلام ۱۰ روز حدودا طول کشید  کک و مکا کم تر شدن ولی کامل خوب نشدن دکترم خوب لیزر نکرد چون سر قی ...

سلام گلم منم دیروز لیزر کردم صورتم خیلی زخم شده نمیدونم چ نوع لیزری بود 😔خیلی نگرانم اینجوری نمیمونه ک.. اصلا کل صورتمو زخم کرده دون دون

کرم هایی که داده مرتب استفاده کن خوب میشه نگران نباش

انگار آبله مرغون گرفتم صورتم ی وضعیه.. میگم خدایی نکرده جای  این زخما لک نشه بمونه صورتم.. من کک و مکهام چنتا بود فقط دکتره کل صورتمو اینجوری کرد.. فدات عزیزم ک ج دادی. ی کرم ترمیم کننده و ضدآفتاب داده فقط

کاش تاعید حداقل یکم بهتر شه صورتم داغونه😁

2738