2726
عنوان

چگونه با كودكم ارتباط برقرار كنم و برايش دوستي صميمي باشم؟؟؟ -hum

| مشاهده متن کامل بحث + 5356 بازدید | 431 پست

مرسي از همگي و كامنت هاي خوبتون .

دوستاني كه ميگن نميشه از دوستاني كه موفق بودن در ارتباط برقرار كردن بپرسن چطور تونستي ؟! نميشه گفتنش راحترين كاره .

دارم سعي ميكنم دوستاني كه به اين تاپيك رأي موافق داده بودن منشن كنم .

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احسنت مثل شوهر من.👌👌👌👌👌

اوایل فکر میکردم فقط شوهر من اینجوری هست و کلی حرص میخوردم و عصبی شدم بعد کم کم دیدم نه نسل مرد ایرلنی اینجوری تربیت شدن. انگار بچه باید کل وطایفش با مادر باشه

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

من امروز خیلی دخترمو دعوا کردم.هررپز میبرمش پایین دستشو می‌کنه تو خاکا بازی می‌کنه یا هر چیزی رو زمینه میخواد برداره با زبون یه تست کنه هی میگم نکن حواسشو پرت میکنم خیلی اعصابم خورد میشه بابت این مارش یه بطری اب هم میبرم هی دستشو میشورم تو دهنش تو چشمش نکنه باز ادامه میده هی میگم نکن لج می‌کنه بدتر تا ارنج می‌کنه تو حلقش منم اعصابم خورد شد دعواش کردم گفتم دیگه نمیارمت پایین بردمش خونه هی به باباش گفتم این دختر بدیه هر چی میکم زمین کثیفه گوش نمده.هجده ماهشه.خونه هم نمیشه نگهش داشت حوصله ش سر می‌ره.پارک درست و حسابی هم اطرافم نیست.میبرم پایین تو محوطه براش ماشین و توپ هم میبرم که سوار شه و بازی کنه اما....

مرسی hum جون خواستم تاپیک بزنم می‌دونم تاپیک شما پربازدیده خواستم کمکم کنین مامانا

مرسی از تاپیک ای مفیدت

2728
سه سال و چهار ماه. وقتی همسن دختر شما بود هفت یا هشت تا کلمه بلد بود ولی ول کردم . ولی میخوام جدی یک ...

میگم که منم بذارم بعد از ۳ سالگیش‌.

دختر شما هم گاهی میشه که بره‌ تو خودش و بعد چندبار صدا زدن جواب بده ی جورای‌ انگاری غمگینه

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
به نظرم وقتی به بچه میگیم یه کارو نکن باید یه راه حل بهش بدیم که اگه اون کارو نکنه پس چی کار کنه.... ...

آفرین مشکلیه که اکثرا دارن منم خیلی تو این فکر بودم چجوری رفتار کنم لجباز نشه

🤍

به نظر من 

محيط اروم و شادي رو براشون بايد مهيا كنيم و باهاشون بازي كنيم 

بيشتر وقت بزاريم 

مثلا پسرم ١٥ماهشه فقط دوس داره بدوه يكي هم كنه دنبالش 

يا مثلا بره با جوجه هاش بازي كنه 

و اينكه حتما من بايد پيشش باشم نباشم چسبيده به خودم

رابطه مادر و فرزندي براي خيلي مادرها از همون زمان بارداري و حرف زدن هاي بارداري شروع ميشه و بعد زايمان و لمس بدن كودك و حرف زدن و در آغوش گرفتن و ادامه مراحل.

ولي بعضي از مادرها نميتونند دوران بارداري اين ارتباط رو برقرار كنند و بعد از بارداري تازه شروع ميكنند.

يا مادراني هستند كه دوران بارداري خوب بوده ارتباط برقرار كردنشون ولي بعد زايمان و مشغله هاي كار بچه و بي خوابي و واكسن و تب و..و... ديگه كنترل بر أمور رو مثل قبل ندارند و رابطه با كودك به داد و خشم كشيده ميشه.

چقدر مهربونی شما 😍مرسی که این همه مطالب مفید تو تاپیکات برامون میذاری😚

من بچه ندارم اما هروقت بتونم میخونم تاپیکاتو برای آینده 😁 ،خیلی نکته های بدردبخورو اموزنده ای رو قیدمیکنی 

تشکر😍😍😍

چرا امضات کم رنگه  
من امروز خیلی دخترمو دعوا کردم.هررپز میبرمش پایین دستشو می‌کنه تو خاکا بازی می‌کنه یا هر چیزی رو زمی ...

هنوز کوچولو‌ هست بچه ات‌.هر چقدرم بگی نکن انگاری کر میشن بچه ها تو این سن‌ کار خودشون رو میکنن

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
اوایل فکر میکردم فقط شوهر من اینجوری هست و کلی حرص میخوردم و عصبی شدم بعد کم کم دیدم نه نسل مرد ایرل ...

بله شوهر من دقیقا همینه که شما گفتی شب تا میاد گوشی به دسته تا بره بخوابه دیشب اومد دخترم رفت رو شکمه شوهرم میخواست باهاش بازی کنه شوهرم برگشته میگه بیا بچه رو بگیر ببر بخوابونش هیج جوره گوشی و ول نمیکنه.😠😠😠

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.

اول بدونيدشما درسته مادريد ولي در درجه اول انسانيت و اين حس ناتواني در بعضي مراحل نرمال . حس من مادر بدي هستم . حس نكنه براي بچم گذاشتم و از اين دست فكرو خيالهاي مادرانه . مهم اينه شما قوي و صبور بمانيد و اين ابر تفكر سياه رو دور كنيد و انرژيتون رو صرف فكر و خلاقيت براي بچتون بكنيد.

ناراحت شدن نرمال هست واي با خشم برخورد كردن  و كتك زدن كودك  يعني نياز مادر به مشاوره .

2706