2726

در اين تاپيك قصد داريم در مورد نحوه ي ارتباط صحيح و خارج از كسالت مادر و فرزند صحبت كنيم .

از شما توقع دارم بياييد و تجربيات مفيدتون رو در ميون بزاريد شايد به درد يك مادر بي تجربه بخوره.

يا بياييد سوال كنيد از مادراي ديگه و راه حلي به جز خشم در برابر فرزندتون رو انتخاب كنيد.

**همونطور كه ميدونيد الان واقعا همه در شرايط روحي خوبي نيستيم ولي بايد هميشه إيمان رو قوي نگه داريم و مثبت باشيم .

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

من از چند روز پیش شروع کردم کلمات انگلیسی یاد دخترم میدم وخییلی مشتاقه و همش میگه وقت انگلیسیه. تا حالا باهاش جدی کار نکرده بودم فکر نمیکردم علاقه مند بشه. خییلی رو رفتارش تاثیر داره حس بزرگ شدن بش دست میده😍

مثبت فکر کنید،اتفاقهای مثبت رخ میدهد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش تاپیکت اینجوری بود

چه کنم شوهرم با کودکم ارتباط برقرار کند و هر وقت بهش میگم حواست بهش باشه بغلش نکنه سرش بره تو گوشی یا بشینه سرش تو گوشی باشه و بچه برای خودش خرابکاری کنه یا مشعول خوردن و اخبار بشه و بچه هزار بلا سر خودش بیاره

اخرم که بگم بازی کن باهاش خوب بگه این هنوز کوچیکه نمیشه باش بازی کرد صبر کن بزرگ شه چشم

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
2728

من خودم سعی میکنم تا اونجا که میتونم با اینکه تو زندگیم مشکل دارم ولی برای بچم وقت بزارم هر روز بببرمش پارک و باهاش بازی کنم.روحیمو جلوش حفظ کردم.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
من از چند روز پیش شروع کردم کلمات انگلیسی یاد دخترم میدم وخییلی مشتاقه و همش میگه وقت انگلیسیه. تا ح ...

چند وقتشه گل دخترتون؟

دختر من ۲ سال و ۹ ماهشه حدود ۱۰ تا کلمه یادش دادم با حروف انگلیسی میگم اذیت نشه ی وقت 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

یک تجربه جالب:

مانی گل پسر من هنوز یازده ماه نداره اما من از روز اول براش شعر میخوندم و با آواز و رقص باهاش بازی می‌کردم. الان خیلی از آواهای منو تکرار میکنه نه بصورت اینکه حرف بزنه و کلمه بگه با آواهای د د د و ب ب ب همونها رو بار ریتم میخونه و خودشو تکون میده

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
کاش تاپیکت اینجوری بود چه کنم شوهرم با کودکم ارتباط برقرار کند و هر وقت بهش میگم حواست بهش باشه بغل ...

احسنت مثل شوهر من.👌👌👌👌👌

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
چند وقتشه گل دخترتون؟ دختر من ۲ سال و ۹ ماهشه حدود ۱۰ تا کلمه یادش دادم با حروف انگلیسی میگم اذیت ن ...

سه سال و چهار ماه. وقتی همسن دختر شما بود هفت یا هشت تا کلمه بلد بود ولی ول کردم . ولی میخوام جدی یکم یادش بدم تو خونه تا بفرستمش کلاس.

مثبت فکر کنید،اتفاقهای مثبت رخ میدهد...

به نظرم وقتی به بچه میگیم یه کارو نکن باید یه راه حل بهش بدیم که اگه اون کارو نکنه پس چی کار کنه.....

اینجوری خیلی از لجبازی بچه ها جلو گیری میشه....

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

هر وقت عصبانی میشم تودلم میگم این روزا میگذره... یا بعلش میکنم یا بوسش میکنم و یاد وقتیکه مریض شد نیوفتم.. گاهی هم زنگ میزنم به باباش میگم پسرت اذیتم میکنه.. با شوخی وخنده البته... خیلی بهونه بگیره باهاش بازی میکنم.. چون ۷ماهس خیلی نمیتونم لازی های متنوع باهاش بکنم.. دراز میکشم کنارش.. یه ملافه میگیرم رومون.. گلاشو میبینه خوشش میاد بعد هی تکونش میدم اونم ازخنده غش میکنه... یا میم پشت اوپن قایم میشم یهو میام بیرون.. میگم دالللییییی

2706