2726
عنوان

ماکارانی لاکچری

1324 بازدید | 110 پست

همین الان شنیدم این بزرگوارم دیگه نمیشه خورد . بخدا ما تو رو ساده میخوردیم با گوشت نمی خوردیم خودت باید میفهمیدی که گرون نشی . 

در حالی که دارم میخندم همزمان گریه هم میکنم . دارم پشیمون میشم از بچه اوردن . اصلا خودمم اضافیم 😢😢😢 همش دارم فکر میکنم چقدر از اروزهام داره دست نیافتنی میشه . خدا کمکمون کن . خدایا خودت باید دست به کار شی . فکر کنم فقط معجزه ات اینجا کار سازه . صبر نکن خدا جونم . به کمکت احتیاج داریم . 

چند روزه که قیمت اجناس مختلف و میشنوم ، مخم سوت میکشه . ساده ترین غذاها رو هم دیگه نمیشه خورد . حالم خیلی بده و دلم آشوب . که چی میخواد بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم 

😕😕😕نترکی

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بهترررررر متنفرم از ماکارانی

درازای بد ترکیب

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
صبح میشه این شب  باز میشه این در

دقیقا👍 

انشالله درست میشه 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

یکی دیروز یه تاپیک زده بود که مثلا دولت بشه فامیل شوهر! سپاه بشه خواهر شوهر... گرونی بشه یه چیزی که یادم نیست (مثلا الان به نظرم رسید ماکارونی) خلاصه به این روش بتونیم توی خفقانی که سایت دوست داره یه ذره حرف بزنیم. مثلا بگم همه‌ی فامیل شوهرو به جز خواهر شوهر دعوت کرده بودم به صرف ماکارونی!! بلکه بشه یه ذره حرف زد... اینجوری خانوم تهرانی و نی نی یارهای عزیز خیالشون راحته که جمعیت نسوان نی نی سایت خارج از محدوده شوهر و مطبخ صحبت نمی‌کنند.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
پس حرف دلمو کجا بگم . 

راجب گرونی نزن میترکوننت🙁

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2706