2703
2553
عنوان

دماي بدن نو.زاد چقدر بايد باشه؟

61 بازدید | 14 پست

دماي بدن پسر ٢٠ روزه ام با تب سنج جيوه اي زير بغل ٣٧ نشون ميده. طبيعيه يا زياده؟

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عالیه

عزیزم سلام

نینی من خیلی امروز زور میزنه میخواد پی پی کنه چرا بنظرتون اینطوری شده 

۱۱ روزشه

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
عزیزم سلام نینی من خیلی امروز زور میزنه میخواد پی پی کنه چرا بنظرتون اینطوری شده  ۱۱ روزشه

یبس شده پوشاکشو باز کن پاهاشو اروم فشار بده تو شکمش کمکش کن پی پی کنه راحت میشه

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
2714
عزیزم سلام نینی من خیلی امروز زور میزنه میخواد پی پی کنه چرا بنظرتون اینطوری شده  ۱۱ روزشه

حتما كوليك داره

بچه هاي تازه متولد شده معمولا كوليك و دلدرد دارن و زور ميزنن

پسر منم گهگاهي زور ميزنه و گريه ميكنه

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
دیشب دختر ۹ ماهم تبش ۳۹ بود بردیمش دکتر گفت خیلی بالاست خیلی ترسیده بودیم

ايشالا زودتر خوب ميشه عزيزم

یبس شده پوشاکشو باز کن پاهاشو اروم فشار بده تو شکمش کمکش کن پی پی کنه راحت میشه

باشه مرسی عزیزم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
حتما كوليك داره بچه هاي تازه متولد شده معمولا كوليك و دلدرد دارن و زور ميزنن پسر منم گهگاهي زور مي ...

گریه نمیکنه اصلا 

امروز اینطوری شد

احساس میکنم زور میزنه میخواد پی‌پی کنه

مرسی عزیزم

دکتر پسر من میگفت چون خوب بلد نیستن که پی پی کنن اوایلش سخته واسشون

دلم آرامشی خدایی میخواهد....
دکتر پسر من میگفت چون خوب بلد نیستن که پی پی کنن اوایلش سخته واسشون

اوخی..قربون دل و رودشون برم😁

2706