2733
2734
عنوان

خانمهایه گیلانی از هر چیزی که راضی یا ناراضی هستید ..........

| مشاهده متن کامل بحث + 545458 بازدید | 9647 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گلی جون تو باشگاه ذات پرور یه خانمی به نام لیدا هستش که رقصش فوق العادست خوب یاد میده هم کلاس عمومی ...

سلام لیلی جون  میدونم خیلی دیره  ولی اگه هنوز شماره معلم رقصی که گفتی اسمش لیدا هست رو داری لطف کن برای منم بفرستممنون میشم

در مورد بوتاکس بیشتر تحقیق کنید و گول تبلیغ های دکترها رو که افراد خودشون می نویسند و نخورید.مثلا دکتر یوسف زاد که دکتر عمومی هست .منشی بسیار بد برخوردی داره و خودش هم ظاهرا سعی می کنه خب برخورد کنه.نکته مهمش برام این بود که وقتی بوتاکس تزریق میشه اولا باید با کیسه یخ به دست بری تو سالن انتظار و همه چشمهای خیره شده به خودت و تحمل کنی و منتظر بشینی تا دوباره بری داخل.مهمترین قسمت ماجرا این بود که یه آینه درست و حسابی نبود که اقلا ببینی چه خبره رو پوستت که همه خیره دارن به آدم نگاه می کنند.به هر حال تحقیق بیشتری کنید.

سلام عزیزم منم پیش ترابی میرم الان هشت ماهه اقدامم راست میگی خیلی کنده اصلا عجله نداره بعد کلی تحقیق ...

من رفتم پیش دکتر عبداللهیان . الانم بچه م سه ماهشه . فوق العاده ست . حرف آخرو همون اول میزنه 

خدایا میدونم که ناامیدم نمیکنی   
سلام عزیزم منم پیش ترابی میرم الان هشت ماهه اقدامم راست میگی خیلی کنده اصلا عجله نداره بعد کلی تحقیق ...

خوب بهش بگو عجله داری

البته بهت قرص یا امپول میده

که ممکنه دوقلو بزایی  

در کل همه چی رو بسپار به خدا

مطمئن باش اگه خدا نخواد پیش بهترین دکتر جهان هم بری نمیشه

اگه هم بخواد یهو باردار میشی  

باید مثل پشت بالش باشی! سرد که باشی خواستنی تری   
2738

من ی رشتی اصیلم 😃

خیلی جاها رفتم و خیلی تجربه‌ها دارم

اینجا هم ی جمع بندی کلی میگم:

بهترین دکتر متخصص زنان: دکتر معصومه اخوان آذری

بهترین فست‌فود : پیتزا امیر

بهترین ساندویچ‌ها: ساندویچ بهمن و ساندویچ اژدر زاپاتا

بهترین سیسمونی :  مُنصف

بهترین‌بیمارستان واسه زایمان: پارس(خصوصی) و رسول اکرم(دولتی)

درمورد آرایشگاه هم بگم ک من از هیچ آرایشگاهی راضی نبودم. ب نظر من خودتون تو خونه رنگ بگیرین و بذارین و خودتون ب خودتون برسین. اگه سررشته‌ای توی رنگ و آرایش و زیبایی ندارید ی پیج خوب سراغ دارم همه چیزو بهتون یاد میده ک تو خونه خودتون انجامش بدین:  @farzanehgold  صفحه اینستاگرام.

خیلی چیزا ازش یاد گرفتم.

سلام دوستان کسی برای زایمان بیمارستان توتونکاران رفته؟راضیه؟

سلام

یکی از اقوام ما اردیبهشت اونجا زایمان سزارین داشت. از عملش راضی بود چون دکتر خودش اومد اونجا.. سلیمی! 

ولی از بیمارستان راضی نبود.. از بدیهاش زیاد گفت برام.. ولی خب سلیقه ها متفاوته.. اون قبلیشو فامیلی زایمان کرده بود.. راضی تر بود

من ی رشتی اصیلم 😃 خیلی جاها رفتم و خیلی تجربه‌ها دارم اینجا هم ی جمع بندی کلی میگم: بهترین دکتر ...

سلام   

دکتر اخوان آذری از چه نظر خوبه؟ خبر نداری توی درمانگاهها هم میره یا نه؟

سیسمونی منصف کجاست؟

2706