2733
2734
عنوان

خانمهایه گیلانی از هر چیزی که راضی یا ناراضی هستید ..........

| مشاهده متن کامل بحث + 545499 بازدید | 9647 پست
دکتر علی اصغر معصومی اسلامشهر بردم دکتر مردانی خوبه 

علی اصغر معصومی اسلامشهر منم پسرمو بردم ولی از نظرش پسرم مشکلی نداره در صورتی که مشخصه فرم زانوهاش با بقیه خیلی فرق داره،برای شما چی گفت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی ادب و بیدرک ترین دکتر برای مشکل واژینیسموس چند بار دوستمو برد اورد اخرم نگفت عرضه وسواد درمان ندا ...

من چند روز پیش رفتم پیش دکتر نفیسه مویدنیا.ینی نگم برات چقد عشق بود،بگو بخند کاربلد

2728

دوست داشتم در مورد سونوگرافی سیمین آزاد بخش صحبت کنم و بگم چقدر متاسفم برای خودمون که به خاطر اینکه اسم در کردند شعورمون را زیر سوال می‌بریم و میریم پیش ایشون متاسفم برای ایشون که دکتر هستند یعنی جز قشر فرهیخته به حساب میاند !!!!ولی نمیدونند اون کسی که زیر دستشون خوابیده یک انسانه و باید باهاش درست برخورد کنند ،اکثر افرادی که پیش ایشون مراجعه می‌کنند باردارند و باردار ها قطعا نسبت به بقیه حساس ترند ولی این قدر بی ادبانه برخورد می‌کنند که حس گوسفند بودم بهت دست میده ،اگر توانایی و کشش این همه مراجعه کننده را ندارید مجبور نیستین به خدا!!!! من دو بار اونجا مراجعه کردم و دیگه پام را اونجا نمیذارم چون برخورد زشتی دارند اون روزی که من رفته بودم اون قدر با یه نفر بد برخورد کردند که اون خانم با گریه رفت خونه شعور خوب چیزیه،حالا اسم ایشون را آوردم چون هم خودم با چشم ام دیدم هم از چندین نفر شنیدم

جاهای دیگه هم همینه مرضیه طلوع هم همینطوره ایشون هم اعصاب ندارند فقط اسمشون دکتره البته تقصیر خودمونه که برای رفتن پیش این افراد دست و پا میشکنیم و در برابر بی ادبی هاشون سکوت میکنیم خیلی خیلی از دست این دو نفر ناراحت بودم و دوست داشتم یه جایی عنوان کنم من ترجیح میدم پیش اشخاص دیگه ایی برم که برای من به عنوان یک انسان ارزش قائل باشند و متوجه باشند کسی که بارداره نیاز به توجه ویژه و احترام داره امیدوارم بقیه هم برای خودشون ارزش قائل باشند و اجازه ندهند این افراد باهاشون به اینصورت برخورد کنند.

در مورد دکتر زنان سعیده صدری اصلا راضی نیستم؛ باید بگم متاسفانه اصلا برای بیمارش وقت نمیگذاره خودم د ...

منم باهاتون موافقم ایشون هم مثل خیلی از دکتر های دیگه برای مریض ارزش قائل نیستند اصلا تو نمیتونی ببینیش و باهاش صحبت کنی چرا مردم پیششون میرند برام جای سواله؟؟خانم دکتر ترابی هم با اینکه سرشون خیلی شلوغه ولی کلی برات وقت نیذارند،دکتر کاسب قانع هم همینطور ایشون هم برات خیلی ارزش قائل اند

2738
دکتر رادمهر دندونپزشک اصلااا رضایت ندارم بیشتر پول براش مهمه تا رضایتمندیه مریض دکتر ارزو ختایی بس ...

عزیزم اگه شما یا یکی از دوستانتون به مشاوره کودک و نوجوان احتیاج دارند به من اطلاع بدید 

ما یک طرح راه اندازی کردیم که میتونیم برای شروع یک جلسه رایگان مشاوره کودک در اختیار مادران رشتی بگذاریم ❤

پیج پوستیم👈 @poosti_test  اگر تجربه ای در زمینه مراقبتهای پوستی داری دایرکت بده 💜
منم از دکتر زهرا نیک پوری خیلی راضیم تو خیابون نوابه.مهربونو خوش اخلاقه همرو هم سر نوبت میفرستن تو م ...

عزیزم اگه شما یا یکی از دوستانتون به مشاوره کودک و نوجوان احتیاج دارند به من اطلاع بدید 

ما یک طرح راه اندازی کردیم که میتونیم برای شروع یک جلسه رایگان مشاوره کودک در اختیار مادران رشتی بگذاریم ❤

پیج پوستیم👈 @poosti_test  اگر تجربه ای در زمینه مراقبتهای پوستی داری دایرکت بده 💜
ما از دبیرستان دوره اول برگزیدگان تو گلسار خیلی راضی ایم هم بی حاشیست هم دبیرای عالی داره که تیزهوشا ...

من از مغازه لوازم ارایشی هرمینه تو نامجو خیلی راضی هستم قیمتهاش به نسبت جا های دیگه مناسبه

لوازم آرایشی بئاتریس پشت جانبازان یه مغازه خیلی کوچیکه اماقیمت و کیفیتش عالی من همیشه هم خودم خرید  میکنم هم معرفیش میکنم 

ما از دبیرستان دوره اول برگزیدگان تو گلسار خیلی راضی ایم هم بی حاشیست هم دبیرای عالی داره که تیزهوشا ...

عزیزم پیش دبستانی دخترانه کدومش خوبه؟ممنون میشم راهنمایی کنی

نون خرمایی

اگر دنبال آموزش آشپزی هستید به https://ashpazsho.ir/ مراجعه کنید.

یه طعم باحالی داره.خیلی هم آسونه.

واسه سفره های افطار یا عصرونه خیلی گزینه ی خوبیه.

آرد نون ۲۳۰ گرم(من آرد نون فانتزی استفاده میکنم)

خرما به مقدار لازم(من خرمای کبکاب استفاده میکنم و نصف بسته تقریبا استفاده کردم)

تخم مرغ ۱ عدد

شکر ۳ قاشق غذاخوری

روغن مایع ۳ قاشق غذاخوری

خمیرمایه نصف قاشق سوپخوری

اب ولرم نصف پیمانه

پودر هل،پودر دارچین،جوز هندی به مقدار لازم.(حدودا ۱ قاشق چایخوری از هر کدوم)

کره ۱۰ گرم.

.ابتدا خمیر مایه و ۱ قاشق از شکر رو روی سطح اب ولرم میپاشیم،هم میزنیم و در ظرف رو میذاریم تا عمل بیاد حدودا ۱۰ دقیقه.

زرده و سفیده تخم مرغ رو جدا میکنیم.

سفیده رو همراه مابقی شکر و روغن مخلوط میکنیم و خمیر مایه عمل اومده رو هم اضافه میکنیم.بعد ارد رو کم کم اضافه و خوب ورز میدیم.تا جایی که خمیر لطیف بشه و به دست نچسبه..ارد زیاد اضافه نکنید سنگین میشه خمیرتون...چسبندگی خمیر رو با ورز بگیرید..۱۰ دقیقه خوب ورز میدیم.روشو میپوشونیم و ۱ ساعت استراحت میدیم.

پوست و هسته ی خرمارو میگیریم.خرماهارو با کره و پودر هل و پودر دارچین و جوز هندی مخلوط میکنیم و میذاریم روی حرارت تا کره اب بشه و خرما حالت خمیری بگیره.میتونیم کمی گردو خرد شده هم به خرما اضافه کنید.

خمیر رو بعد استراحت با وردنه باز میکنیم و خرمارو کامل رو سطحش پهن میکنیم و مثل ویدیو تا میکنیم و برش میدیم.بعد هر برش رو میتابونبم و توی سینی فر که کاغذ روغنی گذاشتیم میذاریم و روشو میپوشونیم و ۱۵ دقیقه استراحت دوم میدیم.

بعد این تایم با مخلوط زرده تخم مرغ و شیر رومال میکنیم و میره تو فر ۲۰۰ درجه از قبل گرم شده به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه..

من وقتی نون هارو از فر دراوردم کمی روشون با براش عسل رو که با کمی اب رقیق کردم زدم.

2706