2733
2734
عنوان

بند ناف نوزاد، کمکککک

6184 بازدید | 16 پست

پسرم ده روزشه و نافش حشک شده ولی نیفتاده هنوز، دیشب یکم ازش خون اومد و لباسشم لک شد، الان بغلش کردم شیرش بدم متوجه شدم بوی عفونت ارش میاد  تو این مدت ن بش الکلی زدم ن بتادین ن هیچ چیز دیگه ، از پوشک و کش شلوارشم همش بیرون بوده، کسی تجربه ایی داره؟‌بوی عفونت عادیه؟چرکی چیزی نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مال دختر منم تازه میخواست عفونت کنه یه کوچولو قرمز شده بود و مایع سفید دورش جمع شده بود فکر کنم چرک بود من الکل سفید زدم خوب شد تو هم هر موقع پوشکش رو میخوای عوضکنی دو سه قطره الکل سفید روش بچکون خوب میشه اگه خوب نشد ببر دکتر 

2738
تو نت خوندم الکل بده، عوارض نداره؟

نه بابا عوارض چیه من چشم باز کردم دیدم ناف بچه الکل سفید میزنن تازه مد شده میگن نزنین نترس چیزی نمیشه در حد دو سه قطره بزن من دیدم بچه های خواهرام و بچه های دادشم رو همه رو الکل زن همشونم گوگولیین نگران نباش😘

الکل سفید بزن اصلا نترس مال پسرمنم ۱۰روزکشید تا افتاد اونم چون الکل زدم افتاد وگرنه نمیفتاد

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
نه بابا عوارض چیه من چشم باز کردم دیدم ناف بچه الکل سفید میزنن تازه مد شده میگن نزنین نترس چیزی نمیش ...

خب بچم ک نافش بوی عفونت میده الکل کاری براش میکنه؟

الکل چطوری بزنم؟روزی چند بار؟

بزن رو پنبه بعد پنبه رو فشار بده تا بچکه روی ناف

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
2706