2733
2734

یاد دهید به من محتاج

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاری نداره که رو صفحه اصلی گروه که میری میتونی ادیت کنی اسم گروه و عکسش رو زده ادد ممبر اونو بزن از مخاطبینت اضافه کن یا با آی دی شون

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
2728
کاری نداره که رو صفحه اصلی گروه که میری میتونی ادیت کنی اسم گروه و عکسش رو زده ادد ممبر اونو بزن از ...

الان امتحان میکنم بعد میام میگم چرا گروه زدم

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست

هیچی نداره فقط

ترک گروه

برو به صفحه اصلی

با تل قبلی گروه آشپزی و کانال آشپزی شیرینی زدم