2726
عنوان

خواهرزادم تصادف کرده😭😭😭

344 بازدید | 12 پست

۱۵سالشه میگن حالش خوبه خودم توشهرغریبم میگم خب گوشیوبدین حرف بزنم میگن دکترگفته حرف نزنه😭😭😭😭😭

میگن توآی سی یوعه ولی حرف میزنه بهوشه مگه میشه کسی بهوش باشه توآی سی یونگهش دارن؟؟؟؟

توروخداخواهش میکنم دعاش کنین😭😭😭

این روزگار میگذرد خوب یاکه بد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ان شاءالله که خدا همه ی مریضا رو شفا بده خواهر زاده ی شما هم هرچه زودتر شفا بده

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2728

میشه تو آی سی یو گوشی برد؟؟؟اگه اره بگو نتی میخوام ببینمش خیالم راحت شه اون حرف نمیزنه توام میتونی ببینیش

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"

ایشالله خوب میشه ،باهاش صحبت هم میکنی،تو آی سیو گوشی ممنوعه

چیزی را که برای خودمیپسندی برای دیگران هم بپسند،چیزی را که برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند،اینجوری دنیا بهشت میشه.
با خواهرت حرف بزنی متوجه میشی از حالش

حرف زدم باهاش میگه خوبه حرف میزنه فقط دکترگفته خونریزی داخلی داشته شایدعملش کنن 😭😭😭😭

میشه تو آی سی یو گوشی برد؟؟؟اگه اره بگو نتی میخوام ببینمش خیالم راحت شه اون حرف نمیزنه توام میتونی ب ...

آخه کسیونمیذارن پیشش فقط مامانشومیذارن دکترگفته شایدلازم باشه جراحی کنیم اون حرفشون منومیترسونه😞😞😞

تصویری تماس بگیر ببینش با واتس آپ 

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔