2733
2734
عنوان

همکار مشترک منو همسرم

380 بازدید | 29 پست

دوستان من پارسال رفتم تو یه شرکتی کلا دوماه اونجا بودم که همکارم ازم خواستگاری کرد و هردو از شرکت اومدیم بیرون بنا به دلایلی.تو اون شرکت یه خانومی بود همسن شوهرم که بسیار بسیار بدجور لباس میپوشید و خیلیم از خود راضی و جوری میومد سرکار انگار عروسی اومده.این خانم در حق شوهر من خیلی زیاد خوبی کرده بود‌ تو دوسالی که همکار بودن.لازم به ذکرِ شوهر من بسیار چشم پاکه اعتماد کامل دارم بهش.این خانم حتی بعد اینکه ما نامزد کردیم بازم به شوهرم زنگ میزد به  من  هم پیام میداد ولی خیلی کمتر.من دیدم دارم آزار میبینم ازینکه شوهرم با یه زن دیگه در ارتباطه هرچقدم رابطشون خواهر برادری باشه.به شوهرم گفتم اگر من هم یکیو داشتم که مثل برادرم بود باهاش حرف میزدم چه حالی میشدی؟ گفت خوشم نمیومد.گفتم پس الان متوجه منظورم شدی؟ گفت اره و وقتی برای سال نو اون خانم بهش پیام تبریک میفرسته( در صورتی که برای من اصلا نفرستاد ) بهش میگه دیگه به من پیام نده بخاطر زنم نمیخوام دیگه رابطه ای باشه و از همه جا بلاکش میکنه.حالا به نظرتون کار من اشتباه بوده؟

دختره اینستا منو داره هنوز همش استوری میزاره که حیف خوبیایی که کردم و حالم از ادمهای نمک نشناس به هم میخوره و اینا...یه جورایی عذاب وجدان دارم بیاید بگید کارم درست بوده یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

نه بسیار کار درستی کردی مردا هر چقدر پاک باشن ضعیفن و بالاخره یه جا وامیدن پیشگیری بهتر از درمانه 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 

به هییییییییچ عنوان عذاب وجدان نگیر

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
2706