2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شوهره از مادر خودش بدش بياد يعني؟ من نديدم تا حالا، اما برادرم خيلي بي احترامي ميكنه به مامانم البت ...

داداش کوچیکه منم همینجوره ولی تو بلوغه....بعد خوب‌ میشه کلا بداخلاقی میکنه بعد خودش میره چاپلوسی مامانم بقلش میکنه 

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 
نامزد من مادرمو دوست داره ولی از خواهرم بدش میاد کلا ابشون تو یه جوب نمیره..منم بینهایت پدر و مادر اونو دوست دارم ولی با تمام وجودم از داداشش متنفرم 
💛مـرا هـزار امـید اسـت و هـر هـزار تـویی💛
داداش کوچیکه منم همینجوره ولی تو بلوغه....بعد خوب‌ میشه کلا بداخلاقی میکنه بعد خودش میره چاپلوسی مام ...

داداش من بزرگه ٣٣ سالشه زن هم گرفته بچه هم داره اما از بلوغ اينطوري بود الانشم آدم نشده، بعدش مياد مثلا ظرف هاي مامانمو ميشوره يا خونه اشو گردگيري ميكنه از دلش دربياره اما باز روز از نو روزي از نو

داداش من بزرگه ٣٣ سالشه زن هم گرفته بچه هم داره اما از بلوغ اينطوري بود الانشم آدم نشده، بعدش ...

اوه پس ایشون واقعا فایده نداره دیگه

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 
آره مامانمم قطع اميدكرده ازش اما ديگه چكار كنه دلشو نداره كه داداشمو طرد كنه😞

اره خب هیچ مادری دلش نمیاد این کارو کنه ...ولی خب اخر چوب بی ادبیشو میخوره ان شالله داداش منم سر ب راه بشه ..

اره خب هیچ مادری دلش نمیاد این کارو کنه ...ولی خب اخر چوب بی ادبیشو میخوره ان شالله داداش منم سر ب ر ...

آره ميخوره چوبشو چندين بارم بدجوري چوبشو خورده اما آدم بشو نيست، با اين همه دعا كنيد سربه راه بشه😞

انشالله داداش شما هم سربه راه بشه، آمين

2706