2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من الان هفته 26م وزنم از 72 به 61 رسیده داغووون شدم از بدویاری

وای چقدررر زیاد کم کردی

ینی هنوزم ویار داری؟؟؟؟؟؟

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2720
کم کردی ؟؟؟

آره خیلی لاغر شدم من قبل بارداری خیلی چاق شدم جوری که همه تعجب کردند اما الان یهو کلی وزن کم کردم پهلوهام آب شدن همه مانتوهام که تنگ بودن الان گشاد شدن

عجب رژیم خوبی😁😁

نمیدونم چرا منم همش دلم میخواست باردار میشم کم کنم،یا حداقل زیاد نکنم.چیکار کنم اشتهای کوفتیمو😣😥😥😥

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
حالت تهوع ندارم اما قبل از بارداری خیلی شیرینیجات وکاکاعو میخوردم الان بدم میاد نمیخورم دیگه

وا ینی بخاطر اینکه دیگه شیرینی نمیخوری انقد کم کردی؟؟؟؟

2714
عجب رژیم خوبی😁😁 نمیدونم چرا منم همش دلم میخواست باردار میشم کم کنم،یا حداقل زیاد نکنم.چیکار کنم ا ...

من هر کاری میکردم لاغر نمیشدم گفتم حامله بشم دیگه میشم گوریل اما خیلی وزن کم کردم

من هر کاری میکردم لاغر نمیشدم گفتم حامله بشم دیگه میشم گوریل اما خیلی وزن کم کردم

همش حامله شو تا مانکن شی😁😁

عوضش من تازه ۱۱ کیلو کم کرده بودم و داشتم حسابی خوش هیکل میشدم که یهو ناخواسته باردار شدم😢😢😢الان دوباره دارم زیاد میشم هی😖

همش حامله شو تا مانکن شی😁😁 عوضش من تازه ۱۱ کیلو کم کرده بودم و داشتم حسابی خوش هیکل میشدم که یهو ...

آخی😍اما من چاق دوس دارم الان دلم برا اونموقعه تنگ شده واسه لپام😣

آخی😍اما من چاق دوس دارم الان دلم برا اونموقعه تنگ شده واسه لپام😣

وا😐😐😐!!!!!!!!

بارداری روت تاثیر گذاشته عزیزم،میگی هرکار میکردم لاغر نمیشدم،حالا که بی هیچ زحمتی لاغر شدی میگی دلم تنگ شده برا لپام؟؟؟؟واحب بود معذرت میخوام ک.نت پاره میشد تا لاغر شی اونوقت به دلت میچسبید

وا😐😐😐!!!!!!!! بارداری روت تاثیر گذاشته عزیزم،میگی هرکار میکردم لاغر نمیشدم،حالا که بی هیچ زحمتی ...

آره دقیقا😂فقط خوش حالم پهلوهام آب شدن،،اونموقعه حرص میخوردم چاق شدم الان حرص میخورم کی چاق میشم

2706