1803
1810
من الان هفته 26م وزنم از 72 به 61 رسیده داغووون شدم از بدویاری

وای چقدررر زیاد کم کردی

ینی هنوزم ویار داری؟؟؟؟؟؟

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.   📎گروه آبی📎.    وزن اولیه: ۸۴   وزن شروع دوره جدید: ۷۹  وزن کنونی ۷۴.400           هدف اول: ۷۲🔐    هدف دوم: ۶۹🔐       هدف سوم: ۶۶🔐      من از ۸۴ به ۷۴ رسیدم😍😊پس قطعا میتونم به هدفم برسم 💪😋

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

کم کردی ؟؟؟

آره خیلی لاغر شدم من قبل بارداری خیلی چاق شدم جوری که همه تعجب کردند اما الان یهو کلی وزن کم کردم پهلوهام آب شدن همه مانتوهام که تنگ بودن الان گشاد شدن

1805

عجب رژیم خوبی😁😁

نمیدونم چرا منم همش دلم میخواست باردار میشم کم کنم،یا حداقل زیاد نکنم.چیکار کنم اشتهای کوفتیمو😣😥😥😥

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.   📎گروه آبی📎.    وزن اولیه: ۸۴   وزن شروع دوره جدید: ۷۹  وزن کنونی ۷۴.400           هدف اول: ۷۲🔐    هدف دوم: ۶۹🔐       هدف سوم: ۶۶🔐      من از ۸۴ به ۷۴ رسیدم😍😊پس قطعا میتونم به هدفم برسم 💪😋
حالت تهوع ندارم اما قبل از بارداری خیلی شیرینیجات وکاکاعو میخوردم الان بدم میاد نمیخورم دیگه

وا ینی بخاطر اینکه دیگه شیرینی نمیخوری انقد کم کردی؟؟؟؟

عجب رژیم خوبی😁😁 نمیدونم چرا منم همش دلم میخواست باردار میشم کم کنم،یا حداقل زیاد نکنم.چیکار کنم ا ...

من هر کاری میکردم لاغر نمیشدم گفتم حامله بشم دیگه میشم گوریل اما خیلی وزن کم کردم

1783
من هر کاری میکردم لاغر نمیشدم گفتم حامله بشم دیگه میشم گوریل اما خیلی وزن کم کردم

همش حامله شو تا مانکن شی😁😁

عوضش من تازه ۱۱ کیلو کم کرده بودم و داشتم حسابی خوش هیکل میشدم که یهو ناخواسته باردار شدم😢😢😢الان دوباره دارم زیاد میشم هی😖

همش حامله شو تا مانکن شی😁😁 عوضش من تازه ۱۱ کیلو کم کرده بودم و داشتم حسابی خوش هیکل میشدم که یهو ...

آخی😍اما من چاق دوس دارم الان دلم برا اونموقعه تنگ شده واسه لپام😣

آخی😍اما من چاق دوس دارم الان دلم برا اونموقعه تنگ شده واسه لپام😣

وا😐😐😐!!!!!!!!

بارداری روت تاثیر گذاشته عزیزم،میگی هرکار میکردم لاغر نمیشدم،حالا که بی هیچ زحمتی لاغر شدی میگی دلم تنگ شده برا لپام؟؟؟؟واحب بود معذرت میخوام ک.نت پاره میشد تا لاغر شی اونوقت به دلت میچسبید

وا😐😐😐!!!!!!!! بارداری روت تاثیر گذاشته عزیزم،میگی هرکار میکردم لاغر نمیشدم،حالا که بی هیچ زحمتی ...

آره دقیقا😂فقط خوش حالم پهلوهام آب شدن،،اونموقعه حرص میخوردم چاق شدم الان حرص میخورم کی چاق میشم

1794
کمتر بالا میارم ولی میل به خوردن ندارم بزور یه ذره غذا میخورم

کاش منم یکم بی میل میشدم به غذا😭😭😭

وای منم با اینکه با بوی غذا حالم بد میشه اما خیلی میخورم. غذاهای سرد. سالادالویه و فلان. هرچی قبل بارداری ام تغذیه ام رو اصول بود الان عاشق آشغال خوری شدم!! چطوری جلو خودمو بگیرم؟؟