2703
2553

من طرفم رو ۲ سال میشناسم ، چندماهه دوستیم ، سفر هم رفتیم با هم با گروه و یا دوتایی ، مشاوره ازدواج هم رفتیم حالا هفته بعد می خوایم به خانواده ها بگیم

رفتم تو نت سرچ کردم واسه سوال ، دیدم جز سه چهار مورد جواب اکثرشو میدونمم

یعنی با شناختم جوابش رو فهمیدم و خب راحع له یه چیزایی صحبت کردیم 😊 

مشاوره ازدواج هم خوب بود ، گفت به هم می خوربد

لینکشو میزارم به درد بخوره شاید

https://www.talarnameh.com/mag/90-سوال-خواستگاری-جذاب-که-به-شما-بسیار-کم/

دیگه وقتی دوتایی مسافرت رفتین اخه... اون سوالا مال جلسات رسمیه فک کنم... باز نمیدونم

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از نظر مذهب.از نظر تفریحات مشترک.خساست و لارج بودن.احساسی یا خشن بودن.اینم مطمعن باش تا با ی نفر زیر ...

همه این هایی که گفتی به شناخت خوبی رسبدم ولی ب مسلما شناخت بیشتر زیر سقفه

2456

جواب اين سوالها هيچ چيزي رو مسخص نميكنه،چون آدمها ميتون دروغ بگن و خودشون رو جور ديگه ايي نشون بدن.فقط معاشرت كردن كه جواب اون سوالها رو به صورت عملي و واقعي نشون ميده.

دیگه وقتی دوتایی مسافرت رفتین اخه... اون سوالا مال جلسات رسمیه فک کنم... باز نمیدونم

اره بیشتر به اون جلسات می خوره

خب من سرچ کردم ببینم چی باید قبل ازدواج بدونم سوالات رو دیدم اکثرشو میدونستم

هیچی

بابام گفت فلان عموت گفته پسرشو به غلامی قبول کنی میکنی؟ 

گفتم هر چی شما بگی😁😁

روز خاستگاری هم هروقت بحث به من و همسرم میرسید مامانم میگفت برو تو آشپز خونه😐😐

الان ازش میپرسم چرا؟ 

میگه یادم نمیاد الکی نگو

میگم بخدا راست میگم

میگه چه کاری بوده میکردم خب تو نمیرفتی😂😂

حالا اگه به حرفش گوش نمیدادم آتیشم میزد😁😁

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2714