2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

۲۰ تا رو خودش درست میکنه

نمیشه که🙄🙄🙄🙄🙄🙄

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

نه من عروسی پسر داییم رفتم 

با گوشی موبایل از قبلت فیلم می گیره بعده میکاپ با دوربینه کننونه حرفه ای که زمین تا اسمون منفاوت میشی

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

من فقط لایوهاشو دیدم کارش خوبه

ولی واقعا گرونه درسطح این زیادهست که پول کمتری هم میگیره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
نه من عروسی پسر داییم رفتم  با گوشی موبایل از قبلت فیلم می گیره بعده میکاپ با دوربینه کننونه ح ...

ب دوربین ک ربطی ندارع عزیزم. من خودم عکاسم.درسته کیفیت بالاتر میره ولی خب تاثیری روی طریقه ارایش کردن نداره ک.. 

2706