2726
عنوان

زايمان فيزيولوژيك؟

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 33 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه درد همونه بعضیا میتونن بعضیا نمیتونن کلا منظور اینه که درد رو با روش های غیر پزشکی مثل رایحه درم ...

آها متوجه شدم ممنون

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم
2728
نميدونستم آمپول فشار دردو بيشتر ميكنه😑

روند و تسریع میکنه دردی که قراره تو 3 ساعت بکشی مثلا تو یه ساعت میکشی مثلا 

بنابراین درد زیاد و غیر قابل تحمل میشه 

برای اونایی که دردشون خوبه نمیزنن برای اونایی که روندشون خ کنده میزنن

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
بستگی به تواناییت داره عزیزم

والا من از همون برش و بخيه و ايناي طبيعي خيلي ميترسم. بعد هم رفتار پرستارا و پرسنل بيمارستانا حين زايمان طبيعي معمولا خوب نيست و اينشم دوست ندارم

روند و تسریع میکنه دردی که قراره تو 3 ساعت بکشی مثلا تو یه ساعت میکشی مثلا  بنابراین درد زیاد ...

اها پس ب همه نميزنن

والا من از همون برش و بخيه و ايناي طبيعي خيلي ميترسم. بعد هم رفتار پرستارا و پرسنل بيمارستانا حين زا ...

رفتارشون بستگی به رفتاره تو داره اگه بد قلقی کنی و ناز و ادا بیای بنده خدا ها مجبورن داد و بیداد کنن تا بتونن کمکت کنن اما کسی که خودش از روند زایمان و کارایی که باید بکنه اگاهی داشته باشه کسی مرض نداره باهاش بد رفتاری کنه کافسه ماما بگه فلان کارو بکن اونم اگرچه سخت.و با زحمت اما چون میدونه به نفع خودش و بچشه انجام بده

رفتارشون بستگی به رفتاره تو داره اگه بد قلقی کنی و ناز و ادا بیای بنده خدا ها مجبورن داد و بیداد کنن ...

اها. خب اين منطقي ب نظر مياد

والا من از همون برش و بخيه و ايناي طبيعي خيلي ميترسم. بعد هم رفتار پرستارا و پرسنل بيمارستانا حين زا ...

برش چیزه خاصی نیس یه هفته ای خوب میشه خ بهتره کمتر به مادر فشار میاد

از خدا بخواه زایمان خوب و راحتی نسیبت کنه و ادمای خوب سر راهت قرار بده این تنها راهیه که قطعا جواب میده

کلاس های زایمان رو برو خاطره زایمان زیاد بخون و تجزیه و تحلیلشون کن

2706