2733
2734

یه سری راهنمایی بودم خیلی جو بزرگ شدن داشتم.برامون مهمون اومد و این مهمونا اولین بار بود میومدن خونمون.منم گفتم خودم چایی میارم.رفتم توی فنجونای خوشگل چایی ریختم و  خرامان براشون بردم.مادر خونواده یه کم مسن بود اومدم محترم بشم خودم چایی رو براش بذارم.چایی رو در عین آرامش و احترام براش گذاشتم و خواستم دستمو از رو فنجون بردارم که دیدم انگشتم توی دسته‌ی فنجون گیر کرده😢هر کاری کردم درنیومد آخرشم چایی ریخت رو فرش😭آبروم رفت.به دورترین نقطه‌ی ممکن گریختم و تا اخر مهمونی کسی منو ندید😒

ازاون چای شیرینابودیا

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
😂فکر کن با اون تیپم درحالی که یه فنجون تو انگشتم گیر کرده بود از کادر خارج شدم😐

میگم یه گنددیگه ت این بودالان خاطره گفتی هیچ کی نیومد😂😂😂😂😂😂

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
ای نامرد😅😅😅

هرجاببینمت یادآوری میکنم منویادت نگه دار🤣🤣🤣

هرجاببینمت یادآوری میکنم منویادت نگه دار🤣🤣🤣

😂😂😂ما نیز یک روز مزدوج می‌شویم و تاپیک مادرشوهر می‌زنیم.آنگاه مثل مور و ملخ تاپیکمان پر بازدید می‌شود😂ولی تاپیک رو اصلش باید نصف شب زد که همه بیدارن😂

2738
😂😂😂ما نیز یک روز مزدوج می‌شویم و تاپیک مادرشوهر می‌زنیم.آنگاه مثل مور و ملخ تاپیکمان پر بازدید می ...

آخ حدتقل یکی میادمیگ بیاین تاپیکم دعاکنین یایکی میگه چه بی مزه یاهرچی اونم نگفتن که😂😂😂