2733
2734
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037361 بازدید | 16416 پست
۲۰۰ تا  ۱۴۰۰ تا امن یجیب میمونه

۲۰۰ تا 

۱۲۰۰ تا می مونه

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شروع ۱۴ هزار صلوات برای راه افتادن یاسمین جون 

۱۰۰تا من

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
یه تاپیک زدم در مورد تجرببات بعد از کما  خیلی میترسم  یاسمین مثل قبل نشه  اخه میرم ...

سلام کاردرمانتون خوب نیست ؟ کدوم مرکز میبریدش اسم کاردرمانتون چیه ؟ 

ببخشید پرسیدم خواهرم کاردرمانه برا همین پرسیدم 

2738

گلمهرم امروز نیومدی 

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
سلام کاردرمانتون خوب نیست ؟ کدوم مرکز میبریدش اسم کاردرمانتون چیه ؟  ببخشید پرسیدم خواهرم کارد ...

الان راضیم شکایت کزدم ازش 

سفتو سخت داره کار میکنه 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
یاسمین تو این 18 ماه فقط یکبار مریض شد  اصلا بد واکسنم نبود  یعنی من اصلا نفهمیدم واکسن ...

چرا بیمازستان رفیده که بهت گفتم نبردی؟

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2706