2733
2734
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037346 بازدید | 16416 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز یاسمین بلند خندید  دده هم گفت  اینقدر منفی بودم که یادم رفت بگم همش سعی میکنه یه ...

ددری هم هست قرطی خانوم😘😍❤

عکسشو دیدم ماشاء الله براش اسفند دود کن❤

2731

گلمهر عزیزم

حق داری گاهی خسته بشی

هربار اون حالتهای سخت روحی سراغت اومدن به این فکر کن که الگوی همه ماهایی شدی که هرروز میاییم اینجا چک میکنیم حال یاسمین جون رو. به ماها فکر کن که هرروز منتظر یه خبر خوب و خوبتریم ❤️😘

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

گل مهر جان مادر مهربون انشاالله دخترت رو عروس کنی عزیزم 

ماشاالله خیلی نازه     

خدا بهت ببخش 

خدابرات حفظش کنه و تنش سالمو ودلتون شاد باشه عزیزم 

مرد از زن در زندگي دو چيز ميخواهد (نشاط و سازگاري) و زن از مرد در زندگي دو چيز ميخواهد (اعتماد و احترام ) مواظب اين دو چيزهاي مهم در زندگيمان باشيم.  

قشنگم،  قربونت برم، دورت بگردم، فدای اون چشمای نازت دختر قشنگ،

قهرمان، زود خوب شو، دوباره کلی شیطونی کن مامانت کیف کنه

پروردگارا، سرنوشت مرا خیر بنویس، تقدیری مبارک، تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم (دعای عرفه)
2738
امروز یاسمین بلند خندید  دده هم گفت  اینقدر منفی بودم که یادم رفت بگم همش سعی میکنه یه ...

ای جان دلم 

تو رو خدا یه کم مثبت باش 

درسته الان برگشتی از اول بچگیش  ولی زود خوب میشه 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
من کی اروم میشم پس  خیلی حالم بده که  انگار فقط ظاهرو حفظ میکنم  باطنم داغونه  ...

هیچ وقت نگو نمیتونم. بگو خدایا بهم توان بده. با حرفات اشک ریختم. از خدا میخوام خیلی کمکت کنه. به خودت برس. باید بیشتر از یه مادر عادی روحیه داشته باشی. آیه آخر سوره بقره رو بخون

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"

گل مهر دختر خیلی خوشگلی داری ولی یا انحراف نداره چشمش یا کمه و مشخص نیست ولی مطمئن باش زود خوب میشه صبور باش. این فکرای منفی هم بخاطر وسواس فکریت هست منم دارم متاسفانه و دارو می خورم . 

خدایا فراموشم نکن💓💓💓

چيشد دخترش؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706