2726
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037286 بازدید | 16416 پست

سلام به همه دوستان عزیزم به خصوص گلمهر عزیز

ازاینکه خبر بهبودی یاسمین فاطمه رو دادی خیلییییییی شاااااااااااد شدم😍

خدایاااااااااااا شکرت ممنونم که ناامیدمون نکردی ممنونم که جواب دعاهامونو دادی ممنونم که صدای هممونو شنیدی ودعاهامونو مستجاب کردی

گلمهر خدا میدونه چقدر همینجا ختم گرفتیم وچقدر واسه کوچولوت دعا کردیم وخدارو شکر که خدا اجابت کرد

ازهمه دوستان نی نیسایت که دعا کردند وختم گرفتند همینجا تشکر میکنم والهی به حق علی اصغر امام حسین هیچکدوممون داغ وبیماری فرزند نبینیم الهی هرکس دعا کرد هرگونه غم وگرفتاری تو زندگیش داره همه برطرف بشه وخدا دلشو شاد شاااااااد کنه😍😍😘😘😘😘😊😊😊

گلمهر عزیز اسم دختر دوساله منم یاسمین زهراست واسه همین خیلی نگرانت بودم تو مسجدمون هم گفتم حاج اقا توبلندگو واست حمد شفا بخونند خدارا شکر....خداروشکر...

فقط عزیزم حس میکنم هنوز ناراحتی  البته حق داری مادری ولی عزیزم روزهای اول رو یادت بیار خدارو شکر کن باورکن معجزه ایی بود که خدا بهمون نشون داد پس عزیزم توکلتو زیادتر کن وبه خدای مهربون همچنان اعتماد کن ومطمئن باش خدا جوابتو میده وقتی خدا این همه بنده های مهربونی داره که همه یکدل واسه کوچولوت دعا میکردن مطمئن باش خودش هزاران بار مهربانتراز بنده هاشه

پس بازم دعا کن وامیدوار 

وباز خدارو شکر کن که بچتو بهت برگردوند 

وگرنه بچه های ما مال مانیستند از اول مال خدا بودند وفعلن امانتی هستن در دست ما...

از اینکه بازم خدا تورو واسه امانتش انتخاب کرده خیلییییی باید شاکر باشی

پس ناامیدی رو کنار بزن وباانرژی وایمان پررنگتر از قبل واسه اینده ایی زیباتر تلاش کن

گلمهر عزیز تو ونینی  گلتو وهمه عزیزانیو که تواین لحظات دعاگو بودن دووووووووست دارم❤❤❤❤❤😍😍😍😍

سعادت دنیا واخرت رو واسه همتون آرزومندم 

انشالله همیشه مورد نظرهای رحمانی خدا باشید

انشالله درد وبلا وگرفتاریو غم از همتون دور باشه 

بازم میگم همتونو دووووووست دارم😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘❤❤❤❤❤

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه دوستان عزیزم به خصوص گلمهر عزیز ازاینکه خبر بهبودی یاسمین فاطمه رو دادی خیلییییییی شااا ...

جون واسه انرژی مثبتت

خدا یاسمین دوتاتون رو نگهدار باشه

و همه عزیزان این تاپیک حاجتاشون رواشه ایشالله

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2728
من همش منتظر روزیم که تاپیک بزنم  یاسمین از روز اولشم بهتر شده  وای یعنی میشه

چرا نمیشه ناامید نباش 

ما هم منتظر اون روزیم

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
۵۰۰ تا من  ۳۵۰۰ تا استغفرالله ربی و اتوب الیه میمونه  دوستان همکاری کنید برای آرامش دل گ ...

۱۰۰ تا 

۳۴۰۰ استغفرالله ربی و اتوب الیه مونده 

هر وقت تایپک میزنم معنی اسم دخترمو میپرسن محیصا یعنی برگزیده. 

@مامان_محیصا_نفس    

سلام دوست عزیزم لطفا یه ختم صلوات یا سوره ی یس بذار به نیت اینکه ان شاء الله فردا دادگاه حق رو به گلمهر جون بده و حقشون پایمال نشه

@مامان_محیصا_نفس     سلام دوست عزیزم لطفا یه ختم صلوات یا سوره ی یس بذار به نیت اینکه ان ...

سلام عزیز دلم 

دیروز ختم لااله الاالله بخاطر دادگاه بود گلم 

این ختم استغفرالله تموم بشه بعد یاسین میزاریم گلم 

ممنون

سلام عزیز دلم  دیروز ختم لااله الاالله بخاطر دادگاه بود گلم  این ختم استغفرالله تموم بشه ...

خیر ببینی الهی😍

از ته دلم دعا میکنم دادگاه به نفع گلمهر باشه ❤

بچه ها یاسمین خیلی گریه میکنه مدام از وقتی بیدار میشه تا میخوابه در حال گریه و نق زدنه 

یک ثانیم ارومو قرار نداره خوابشم خیلی کمه مثلا دیروز از صبح که بیدار شد تا 8شب بیدار بود همشم در حال گریه و نق زدن بود

اگه یه خورده اروم تر بشه 

زودتر سر پا میشه 

مامانمم بنده خدا عاجز شده 

ولی چیزی نمیگه 

دکتر گفتم 

گفت دیگه بیشتر از این نمیشه به بچه ارام بخش داد 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
بچه ها یاسمین خیلی گریه میکنه مدام از وقتی بیدار میشه تا میخوابه در حال گریه و نق زدنه  یک ثان ...

بخاطر اینکه هوشیاریش رفته بالا درد رو احساس میکنم 

خدا کمکتون کنه خدا ارامش به یاسمین بده 

نمیدونم چرا هراز گاهی فکرای منفی میاد سراغم امروز دوباره گفتم خدایا چرا  من باید این بلا سرم بیاد تا دوماه پیش داشتیم زندگیمونو میکردیم بی خبر از همه جا بچم کتاباش وسط اتاق مداد رنگی دستش داشت خط خطی میکرد برا خودش 

الان اونوقت 

اخه داشتم کشو مرتب میکردم یهو دفتر نقاشیشو دیدم 

خطخطیای رنگی که گرده بود 

یه کتاب رنگ امیزی  داشت من رنگ میکردم اونم میومد تو رنگهای من خط خطی میگرد 

دعواش میکردم از الکی 

خدایا 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2706