2726
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037286 بازدید | 16416 پست
دیشب لباسهای زمستونیشو جمع میکردم  وای با هر لباسی کلی گریه کردم  اخر سر حالم بد شد ولش ...

خدای من. خیلی سخته. همین که گفتی منم گریم گرفت. ان شاءالله زودتر از انتظارت دوباره دخترکوچولو تو خونه جنب و جوش داشته باشه 

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونکه صد در صد

گل مهر عزیزم.انشاالهله در اولین فرصت اگه دختر خوشگلت رو عقیقه نکردین این کار رو انجام بدین براش.انشااله دیگه همیشه لبت خندون باشه

از ستم کردن برکسی که جز خدا کسی را ندارد بر حذر باش.امام حسین(ع)
2728
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2526513/میخوام-معجزه-ای-ک-با-چشم-دیدم-و-براتون-تعریف- ک ...

ایشون همون خانمس ک بچش شفا گرفت پیداش کردم😊

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    
بیماری واقعا سخته من 45 روز که بیمارستان بودم متوجه شدم  خدا سلامتیو بهش برگردونه  اخه ت ...

الهی آمین

انشاءالله دختر شما هم زود زود خوب بشه گلم

بله بیماری سخته 😔

دلبندم ،همه میتونن خنده به لب بیارن ! اما تو دلیل خنده ی چشمامی ❤️
گلمهر جان، عزیزم. یه نصیحت خواهرانه. واسه همه لحظات زندگی!  عزیز خواهر شما ناراحت باشی یا شاد، ...

حرفات رو دوست داشتم گلم آرومم کرد ❤💙💟💚💛💜

دلبندم ،همه میتونن خنده به لب بیارن ! اما تو دلیل خنده ی چشمامی ❤️

حسهای این خانم تمام مثل من بوده 

منم روزای اول همین حالو داشتم 

یاسمین تو دهنش لوله تنفس چشمها چسب زده 

ضربان قلب بالا بیهوش تب 40 درجه

چند روز بعد تشنجاش به خاطر تب شروع شد 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

دیگه باید انشالله چشماش ببینه راه بیفته دستاش خوب بشه توجهو هوش و حواسش خوب بشه خلاصه کار زیاده داره

خدا را شکر گردن میگیره با چند جلسه کار درمانی 

دیگه باید انشالله چشماش ببینه راه بیفته دستاش خوب بشه توجهو هوش و حواسش خوب بشه خلاصه کار زیاده داره ...

سلام عزیزم 

جدی میگی گردن گرفت یاسمبن 

خیلی خوبه ماشالله

روز بروز بهتر میشه دیگه ماشالله

خداروشکر

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
سلام عزیزم  جدی میگی گردن گرفت یاسمبن  خیلی خوبه ماشالله روز بروز بهتر میشه دیگه ماشالل ...

اره عزیزم 

گردن گرفته فعلا 

2706