2737
2734
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037363 بازدید | 16416 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خواهر گلم گلمهر مادر نمونه 

عزیزم خیلی خوشحالم یاسمین جان بهتره و نگرانی تو رو درک میکنم از اینکه یاسمین در بخش هست

عزیزم میتونی حالا اون قدرت و انرژی مادریتو بیشتر در اختیار دخترت بذاری خیلی قشنگ باش حرف بزنی و از نگرانی و ناامیدی کسی حرف نزنه

گلم بیشتر از من میدونی باب یاداوری میگم نکنه ملاقاتی بیاد و حرفای ناجور رو سرش بزنه اصلا ملاقات ازادم بود شما اجازه نده مگر کسیکه بدونی یاسمین دوست داره ببینه و حضورشو حس کنه بچت فک کردی خوابه هم مراقب حرفاتون باشید

سهم امروز و هدیه من برای شفای کامل یاسمین و قدرت و توان برای شما و پدرش ۲۰ تا حمد شفا 

💚💚💚💚💚💚

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2731
بالاخره منو فرستادن بخش

سلام گل مهرجان.حال یاسمین چطوره ؟

خدایا مواظب همسرعزیزم و دوتا گل پسرم باش.ممنونتم.💕💞💕از اواخر آذرماه رژیمم رو شروع کردم.اول ۸۷و۸۰۰ و الان که ۵ خرداد هست ۷۹کیلو هستم.هدف اول ۷۵💪هدف نهایی ۷۰💪.قد ۱۶۳.
2738

گل مهر میدونم دیگه سرت شلوغ شد

و مشغول یاسمین هستی،

لطفا هر وقت تونستی در حد یک جمله از حالش ما رو باخبر کن 🙏🏻👶🏻💕

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2706