2726
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037271 بازدید | 16416 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گل مهر جان به حرف این دکترا اعتماد نکن هر جور که می تونی تلاش کن از پروفسور سمیعی وقت بگیری 

پروفسور که فکر نکنم 

ولی همسرم مثل اینکه امروز میخواد ببره نشون چند تا دکتر بده

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2728
پروفسور که فکر نکنم  ولی همسرم مثل اینکه امروز میخواد ببره نشون چند تا دکتر بده

حالا برای اونم تلاش کنید در آینده چون حرف اول رو تو مغز پروفسور سمیعی می زنه تو دنیا شناخته شدست و خیلی شنیدم بیماران قطع امیدی رو درمان کرده

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄

سلام عزیزم ........ حتما اینکارو بکن و پرونده دخترت را نشون چندتا دکتر معتبرتر و معروف تر بده........ولی اینو از ته دلم بهت میگم..........من خیلی دلم روشنه که دختر گلت صحیح و سالم میاد بغلت..........چون اون طفل معصوم داره به شدت مقاومت میکنه...........داره بهت میگه که قوی هست و ازت میخواد که توهم قوی باشی..........مدام باخودت تکرار کن که دخترم خوب میشه............کاملا خوب............فقط فکر مثبت...........حتی تو ذهنت هم نیاد که خدای نکرده دخترگلت خوب نمیشه یا مشکل دارمیشه ............چون این اتفاق نمیافته و عزیز دلت سالم و شاد میاد بغلت............شک نکن..........حتی ثانیه ای شک نکن............

مامان ترنم سابق......عضویت 1378

گلمهرجان زیاد از حرف دکترانترس اونا به نظرم این روششونه که تاجایی که میتونن خآنواده بیمارو ناامیدکنن که وقتی بیماراوکی شد بگن عجب دکتری و... پدرشوهرمو جواب کردن وگفت تمومه بیخود نگهش داشتیم ولی خدآروشکر الان خوبه حدود20روزفکرکنم بیهوش بود دکترمیگفت هوشیاری نداره وفلان و...من سیدم گلمهرجانم بهت قول میدم دخترت مثل قبل خوب میشه شک نکن هیچوقت حسم اشتباه نبوده ،وقتی پدرشوهرم توآی سی یو بود وهمه گریه میکردن بعدخبر دکترا نا امید شدن من گفتم اصلا دلم بدنشده مطمینم به هوش میاد وبه شوهرم وبرادرشوهرم که بیقراربودن هربارمیگفتم به خدا قولتون میدم خوب میشه وشد. من منتظرپست شما که سایتو شادمیکنه هستم دوست عزیزم و به زودی میبینم انشالله ،فقط شما قوی ومحکم باش خودتو نباز به خودت برس وایمان داشته باش بادخترت برمیگردی خونه وروزبه روز خوب ترشدن وحال خوبشو خواهی دید

درتاریخ 1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد 1صلوات مهمونم کن حاجت روابشی انشالله🙏
گلمهرجان زیاد از حرف دکترانترس اونا به نظرم این روششونه که تاجایی که میتونن خآنواده بیمارو ناامیدکنن ...

اره بابا

همین یاسمین خانم رو میبیند الان چقدر ما رو نگران کرده یه چند سال دیگه همچین اتیش بسوزونه بیا و ببین

اینقدر حرف بزنه مخ گل مهر رو بخوره

مدرسه میره، شاگرد اول میشه

عروس میشه دو تا نوه زر زرو هم برای گل مهر میاره

به حق علی

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
اره بابا همین یاسمین خانم رو میبیند الان چقدر ما رو نگران کرده یه چند سال دیگه همچین اتیش بسوزونه ب ...

انشالله ،بله من مطمینم که همینجوری میشه 

درتاریخ 1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد 1صلوات مهمونم کن حاجت روابشی انشالله🙏

حالا که همه از تجربیاتشون گفتن بذار منم بگم برات

داداشم کلاس سوم بود که یه روز تو راه برگشت از مدرسه یکی از همکلاسیهاش تصادف کرد به شدت، طوریکه بچه پرت شد تو هوا و دو متر اون ور تر افتاد

دو ماه تو کما بود

بعدش بهوش اومد چشماش بالا مونده بودن، کنترلی روشون نداشت، حرفم نمیتونست بزنه

و دو ماه بعدش چشماش کاملا نرمال بود و مرخص شد

دو ماه دیگه هم طول کشید تا حرف زدنش اوکی بشه

الانم یه جوونه 22ساله رعنا و خوشتیپه

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

ظهر تونستی خودشو ببینی ؟ 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

بیمارستانای دولتی اصلا وجدان ندارن..یه ذره اخلاق و و جدان   درک حال مادر و پدر هم چیز بدی نیست

انسان با امید زندست....این همه خاطراتی که خانمها گفتن که اطرافیانشون چه تصادفهایی کردن و تو کما بودن و بعدش کاملا خوب شدن...پس چطور این دکترای ابلهه بی وجدان انقدر شما رو نگران میکنن...اونا که خیلی بیشتر دیدن مشابه این موارد رو که خوب شدن..کاش ام ار ای و سی تی یاسمین و هرچی که ازش دارید ببرید پیش یه دکتر خوب و با وجدان تا درست راهنماییتون کنه

خدای مهربونم دوستت دارم
اره بابا همین یاسمین خانم رو میبیند الان چقدر ما رو نگران کرده یه چند سال دیگه همچین اتیش بسوزونه ب ...

واای خداکنه ان شالله به حق این ماه مبارک همینم میشه..

بچه ها شب های قدر نزدیکه باید تو این شبها شفای کامل یاسمین رو ازخدا بگیریم...تا میتونییییم بایددعا کنیم اونقدر که دیگه عید فطر یاسمین خونش باشه و سالم و خوب عین قبل از تصادف...ان شاالله

خدای مهربونم دوستت دارم
2706