2703
2553
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1036871 بازدید | 16414 پست
بابا اینا دارن بدتر حالتو خراب میکنن که فردا مسئولیتی متوجه خودشون نباشه ، مدارک دخترتو ببر همین امر ...

والله چی بگم 

منکه نمیفهمم چی میگن 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میترسم یه چیزی بگم کفر باشه پس همون ساکت باشم بهتره

نظر همسرت چیه ؟

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
2456
والله چی بگم  منکه نمیفهمم چی میگن

این دکتر عباسیون که بچه ها میگن اسمش به گوشم زیاد خورده میخوای یه مشورت بکن باهاش ببین چی میگه 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
میترسم یه چیزی بگم کفر باشه پس همون ساکت باشم بهتره

ولش کن نمیخواد به این چیزا فکر کنی برتر حالت بد میشه . 

اگر میتونی بشین یه کتاب خوب بخون مغزت از فضا دور بشه عزیزم .

2714
باشه عزیزم  

یه حسی بهم میگه این دکتر حرفی بهت میزنه که آروم میشی 

بیخبرمون نذار

نه گلم  من اگه شما را نداشتم که تا حالا سر از تیمارستان در اورده بودم واقعا سه هفته تو بیمارس ...

فقط میتونم بگم 

خدا وعده داده 

ان مع العسر یسری 

پس با هر سختی آسانی ست 

صبور باش خاهر ،این روزای سخت تموم میشه ان شاءالله، تویی که انقدر سختی کشیدی حتما پیش خدا اجر بالایی داری 

چرا که خدا خودش وعده داده و چه کسی از خدا بهتر به وعده ای که داده عمل میکنه 

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️

سلام من هر روز میام اینجا و دنبال خبر سلامتی دخترتم.

غصه نخور دکترا مجبورنپیاز داغ رو زیاد کنن که امید الکی ندن.پسر دایی من کلاااااا رفت تو کما و دوماه تو کما بود قطع امید کرده بودن.ضربه خییییلی شدید به سرش وارد شده بود.

میگفتن از کما در نمیاد و از این چرت و پرتا ولی بهوش اومد فقط اوایل یکم چشاش روبه بالا میرفت چند هفته مثل چشم کج میشه اونجور بود نمیتونست درست راه بره اونم بخاطر این بود که 3 ماه دراز کشیده بود نمیتونست خب.ولی الان صحیح و سالمه شکر خدا زن گرفته و دوتا بچه هم داره

یکی دیگه پسر داییم هم دقیقا همینجور بود تصادف شدید و بازم ضربه سر گعتن ضربه مغزیه و اهدای عضو و .... ولی بهوش اومد بخدا الان دانشجوه .بهترین کار تو شهر داری رو داره و .....

امیل شوهرم یه سال پیش بچش از پنج طبقه افتاد هیچ بیمارستانی قبولش نکردن اینجا هیچ بیمارستانی بردنش کرمانشاه اونجا هم گفته بودن مرگ مغزی شده و اهادای عضو کنید و فلان و فلان.باباش باور نمیکرد امیدشو از دست نداد با هواپیما بچه رو برد تهران و اونجا گفتن اصلا مرگ مغزی نیست و... دوتا امپول زده بودن درسته قیمتش بالا بود ولی بچه الان 3 سالشه صحیح و سالم 

توهم غصه نخور من انقد اطرافم دیدم که بیام بگم باید یه صفحه دیگه بنویسم

اینارم مثال زدم که بدونی از شرایط شما سخت ترم بوده و خوب شدن.خیالت راحت بچت خوب میشه

ول کن به چرندیاتی که دکترا میگن گوش نکن 

می خای خودتو دیوونه کنی

خاهر،مادر ،چه میدونم کسی نیست بیاد جات بمونه بیمارستان بری یه روز استراحت کنی

اصلا این کس و کارات وجدان دارن ؟بیان کمکت دیگه 

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
والله دکتر گفت سیم کشی مغزشم مشگل پیدا کرده خدایا چی بگم دیگه

عزیزمممم دارم میگم مغز وقتی اتصالاتش آسیب ببینه مجددا شروع به ساخت ارتباطات جدید میکنه 

بخدا داداش من حداقل ۳۰ تا پلاک تو سر و نخاعش داره یعنی حداقل ۳۰ قسمت مغزو نخاع آسیب دیدن چند وقت بعد از شروع داروهاش هر دکتری میدیدش میگفت این ام ار آی مال خودت نیست تو چطوری با اینهمه پلاک راه میری. دختر تو که جای خود داره و خیلی کوچیکه قدرت ترمیمش خیلی خیلی بالاتر از داداش منه 

از لطف خدا ناامید نشو من آدم معتقدی نیستم ولی به خدا ایمان دارم برای شما هم سنگ تمام می ذاره شک نکن 

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
بچه ها حالم خیلی بده دیگه واقعا دارم الکی زندگی میکنم دکتر میگه نصف مخچه اسیب دیده هیچ  سیم ک ...

گل مهر جانم به خاطر دخترت ناامیدی رو بذار کنار امیدوار باش آدم به امیده که زنده اس دیگه نبینم بی تابی کنی. میدونم حالت خوب نیست وگرنه حسابی دعوات میکردم حالا این یه مورد رو میذاریم بعد از ترخیص شدن دخترمون و حسابی با بقیه کاربرا از خجالتت درمیایم😍 دختر کوچولوت رو به زودی زود سالم و سرحال میبری خونه فقط به این فکر کن

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
2706