2733
2734
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037361 بازدید | 16416 پست
ممنونم گلم از راهنماییت  والله دکتر پی آی سیو خیلی ادمو میترسونه  روزای اول که هروقت میر ...

ببین معمولا کادر پزشکی اینجورن...

حالا نه همه شونا

ولی ی نمونش یکی از فامیلامون حالش خوب نبود اصلا آی سی یو بستری بود مدت طولانی،بعد از تاریکی میترسید دخترش رفت به پرستار گفت اونم جواب داد تاریکی قبرو میخواد چکار کنه باید عادت کنه دیگه😑😑😑😑😑😑😑

اون بنده خدا حالش خوب شد و مرخص شدن ولی واقعا اگه جای دختر بودم خرخره پرستارو....

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی سخته  خدا برا هیچ مادری نخواد  بچه ایکه 19 ماهشه با ذوقو شوق همه مراحلو پشت سر گذاش ...

گل مهر عزیزم من با همه وجود درکت میکنم تک تک حرفات رو میفهمم انگار تو مادر منی وقتی پستاتو میخونم مادرم میاد جلوی چشمم. سه سال پیش بود که فهمیدیم برادر عزیزم ام اس داره وای که چه روزایی بود خونه پدریم محشر کبری شده بود از بی تابی و بیقراری مادرم نمیگم نمیکنم که خودت بهتر میدونی و درک میکنی. داداش من با قد ۱۹۰ یه پاره استخوون شده بود گذاشتیمش رو ویلچر و بردیمش بیمارستان یعنی یه قدم هم نمی تونست راه بره. هممون خودمون رو باختیم ولی داداشم زودتر از ما خودشو پیدا کرد البته گریه های شبونه اش رو هممون فهمیدیم.....ولیییییی خدا رو صد هزار مرتبه شکر الان حالش عالیه هرروز کلی پیاده روی و دوچرخه سواری میکنه همون داداشم که رو ویلچر نشسته بود و حداقل ۲۸ سال با دختر گلت تفاوت سنی داره به اینجا رسیده که حالش عالیه. یاسمین ما که فعلا بچه است و مغز کوچولوش خیلی توانمنده و توانایی ترمیم رو داره. وقتی مغز آسیب ببینه اتصالات جدیدی شروع به پیدایش میکنن و مغز ترمیم میشه پس ازت عاجزانه میخوام گریه رو بذاری کنار و اشتباه ما رو نکنی قوی باش چون دختر کلا به مادر قوی احتیاج داره. گریه هاتو امروز و امشب بکن و بعدش سرپا شو میدونم خیلی سخته ولی باید بتونی 

به امید روزای بهتر😍😍

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
2731
نه عزیز  تا 12  نمیذارن

۱۲ که رفتی پر انرژی برو با دختر گلت حرف بزن حتی شده چند کلمه کوتاه 

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
ببین معمولا کادر پزشکی اینجورن... حالا نه همه شونا ولی ی نمونش یکی از فامیلامون حالش خوب نبو ...

وای چه آدمی بوده

خواهر زادتونم تشنج میکرد

ببین سر تا پاش میلرزید تکون میخورد.....چند تا دکتر بردیمش...میگفت نوار مغز بگیر و نمیدونم چکار کنید...ولی تشخیصشون اشتباه بود...تا گشتم تو همین سایت یه دکتر مغز و اعصاب پیدا کردم....بردیمش یه دارو داد خوب شد...به نظرم شما هم دخترتونو پیش یه فوق تخصص خوب ببرید...یه چکاپ کامل بگیره....چیز خاصی هم نداره یه نوار مغز میگیره همین...

درست میشه دایی  
2738
ممنونم گلم از راهنماییت  والله دکتر پی آی سیو خیلی ادمو میترسونه  روزای اول که هروقت میر ...

به نظرم جواب عکس و ..... هر چی دتری ببر بیرون به یه دکتر که بهش اعتماد داری نشون بده ، یه دکتر که انرژی خوبی داره و میتونه درست راهنماییت کنه . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

بچه ها حالم خیلی بده دیگه واقعا دارم الکی زندگی میکنم

دکتر میگه نصف مخچه اسیب دیده هیچ 

سیم کشی مغزم مشکل پیدا کرده 

شاید بچه در اینده مشکل دار باشه 

خدایا اینو دیگه کجای دلم بزارم 

خدایا تاوان چه گناهیو دارم پس میدم منکه به زور ازت بچه نخواستم 

منم میخواستم مثل بقیه مادر بشم 

خدایا اگه من گناهی کردم باید بچم تاوانشو پس بده 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
گل مهر عزیزم من با همه وجود درکت میکنم تک تک حرفات رو میفهمم انگار تو مادر منی وقتی پستاتو میخونم ما ...

والله دکتر گفت سیم کشی مغزشم مشگل پیدا کرده خدایا چی بگم دیگه

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

عزيزم اميدت بخدا باشه بدون اراده ي خدا به برگ هم روي زمين نموفته دكترها كه خدا نيستن يه حرفي ميزنن تو اميدت به اون بالايي باشه محكم باش عزيزم مثل دختر گلت كه تمام اين روزها محكم ايستاده ميجنگه تو هم ميتوني

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊
والله دکتر گفت سیم کشی مغزشم مشگل پیدا کرده خدایا چی بگم دیگه

عزیزم دکتر مگه خداست.

توکلت بخدا باشه. مغز توان ترمیم خودشو داره.تازه تو بچه ها.

ان شالا که سالم بدون هیچ مشکلی مرخص میشه.

خدایا میشه امام زمان زودتر بیاد .ممنون😍😍
بچه ها حالم خیلی بده دیگه واقعا دارم الکی زندگی میکنم دکتر میگه نصف مخچه اسیب دیده هیچ  سیم ک ...

بابا اینا دارن بدتر حالتو خراب میکنن که فردا مسئولیتی متوجه خودشون نباشه ، مدارک دخترتو ببر همین امروز به یه دکتر درست درمون نشون بده ، یکی که حرفش حجت باشه .

من دلم روشنه این بچه خوب میشه ، مغز مگه سیم کشی داره آخه ؟ 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
2706