2737
2734
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037358 بازدید | 16416 پست
خانم گلمهر برای تشنج بعد ضربه نگران نباش احتمالا داروشو طولانی مدت باید مصرف کنه ب مثلا ۲ یا ۳ سال ی ...

برادرشوهرتم تشنج میکرد بعد از ضربه 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

آره تا تو بیمارستان بود تشنج میکرد بعد ترخیص هم یکی دو بار خفیف تا داروش به یک سطحی برسه ولی بعد تشنج نکرد ولی بر اساس نوار مغز دکتر گفت داروشو ادامه بده تا بیست سالگی قطعش کرد. یک پسر باهوش و الانم مهندس عمران هست. خودمم پرستارم‌. اگه سوالی داشتی بپرس

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلمهر مگه بی کس و غریبی!!! تو تنها نیستی  ما همه ی مامان های نی نی سایت کنارتیم خودتو نباز&n ...

نه گلم 

من اگه شما را نداشتم که تا حالا سر از تیمارستان در اورده بودم

واقعا سه هفته تو بیمارستان 

اونم به جز غصه بچه خودت باید غصه دیگرانم بخوری 

آره تا تو بیمارستان بود تشنج میکرد بعد ترخیص هم یکی دو بار خفیف تا داروش به یک سطحی برسه ولی بعد تشن ...

ممنونم گلم از راهنماییت 

والله دکتر پی آی سیو خیلی ادمو میترسونه 

روزای اول که هروقت میرفتم میپرسیدم حالشو میگفت خیلی بده اصلا خوب نیست امیدی بهش نیست 

الان که یاسمین هوشیار شده 

بازم گردنشو کج میکنه میگه تشنج میکنه تب میکنه و کلی مشکل دیگه 

اصلا یک درصد بگی امید میده نمیده پرستاراشم همین جور 

کلا مدلشون اینجوریه

2728

سلام عزیزم....من تاحالا پیام نزاشتم...فقط هر روز میام اینجا سرمیزنم جویای حال دخترتون میشم....ان شالله زود زود حالشون خوب بشه.‌.

دخترتون معجزه خداست....مطمئن باش براش مشکلی پیش نمیاد....خدا خودش مراقبشه.....

اگه برا تشنجش نگرانی یه دکتر خیلی خوب تو نی نی سایت چند سال پیش بچه ها معرفی کردن...الان اسمش یادم نیست...میگردم براتون پیدا میکنم....اسمشو تو همین تاپیک میفرستم....خواهرزادمو بردیم پیشش....تشخیصش درست بود...

ولی مطمئن باش دخترتون حالش خوب میشه...

درست میشه دایی  
ممنونم گلم از راهنماییت  والله دکتر پی آی سیو خیلی ادمو میترسونه  روزای اول که هروقت میر ...

آره خوب کلا سیاست اینجوریه که اگر دور از جون اتفاقی افتاد بعدا همراها مثلا طلبکار نشن. اما همینکه هوشیاره عالیه و اینکه به مخچه آسیب رسیده فقط باید بری کاردرمانی . ایشالله از اینجا مرخص شدی ببرش زیر نظر پزشک متخصص مغز و اعصاب خوب حالا منم برات میپرسم بهت میگم

سلام عزیزم....من تاحالا پیام نزاشتم...فقط هر روز میام اینجا سرمیزنم جویای حال دخترتون میشم....ان شال ...

ممنونم عزیزم 

آره خوب کلا سیاست اینجوریه که اگر دور از جون اتفاقی افتاد بعدا همراها مثلا طلبکار نشن. اما همینکه هو ...

ممنونم 

اره اگه کاردرمان خیلی خوب سراغ دارین معرفی کنید 

چون واقعا نمیخوام الکی وقتمو هدر بدم

2738
سلام عزیزم....من تاحالا پیام نزاشتم...فقط هر روز میام اینجا سرمیزنم جویای حال دخترتون میشم....ان شال ...

خواهر زادتونم تشنج میکرد

ممنونم  اره اگه کاردرمان خیلی خوب سراغ دارین معرفی کنید  چون واقعا نمیخوام الکی وقتمو هد ...

حتما اتفاقا دکتری پرستاری هستم و دکترای کاردرمانی هم داریم تو دانشگاه میپرسم بهترینارو بهت معرفی میکنم. دیشب حالتو درک کردم بچم دستم بود ۱۳ ماهشه و خودم باردارم رفتم رو پله برقی و تعادلمو از دست دادم فقط خدا بهم رحم کرد که از پشت افتادم رو پله و نشستم تا پایین اگر از جلو میوفتادم معلوم نیست چه بلایی سر بچه هام میومد همش تو فکرم

ممنونم گلم از راهنماییت  والله دکتر پی آی سیو خیلی ادمو میترسونه  روزای اول که هروقت میر ...

هروقت اینجوری گفت فقط لبخند بزن و به خودت و به اون بگو مهم نیست من و دخترم خدا رو داریم.😊 ایشالا که به حق امام رضا که همدرد خودته دخترت رو صحیح و سالم میاری خونه

آقاجون به خاطر بچه ها ظهور کن

عزیزم من چند صفحه قبلم گفتم که همسر منم بچگی تصادف کرده دو هفته تو کما بود بعدشم تا چند سال تشنج میکرده درسته شرایطتون خیلی سخت هست ولی خدا ب اندازه ایمان ادمها بهشون میبخشه پس امیدوار باشید که گل دخترتون صحیح و سالم برمیگرده خونه اینو هر روز تصور کنید که توی خونست دارید باهاش بازی میکنید غذا میخورید تفریح میکنید ان شاءالله دختر گلتون زود زود برمیگرده خونه

ممنونم  اره اگه کاردرمان خیلی خوب سراغ دارین معرفی کنید  چون واقعا نمیخوام الکی وقتمو هد ...

گلمهر جان ان شاا... هر چی زودتر تو این ماه عزیز خدا   یاسمین جون حالش بهتر میشه . من خودم تو مرکز کاردرمانی کار میکردم  حتما ببرش کاردرمانی پویش  خیابان فرجام پیش اقای عنبرا  کارشم فوق العادس کلا تو تهران تکه .  گفتار درمانای خوبیم دارن 

2706