2737
2734
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037346 بازدید | 16416 پست

عزیزم خدا دلتو آروم کنه😢برای دختر قشنگت دعا میکنم تا خدا هست به حرف دکترا گوش نکن برای خدا کاری نداره ایشالا به هوش میاد🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤

@شاید_یک_مرد    

توروخدا اینو پربازدید کن همه دعا کنن برای دختر گل مهر جون توروخدا😭بعد از ده سال خدا بهش هدیه داده 

ولی حالش بده الان بیهوشه😔😔😔😔

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای رسما دارم دیوونه میشم خدایا تو رو ب حضرت رقیه دختر گل مهر روشفابده ای خدا دختر خودمم ۱۸ ماهشه😭از ته ته قلبم برای شفای دخترت دعا میکنم استارتر😭

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2728

اللهم صَل علي محمد وآل محمد

عزیزم خیلی ناراحت شدم .خداییییا خودت فقط خودت میتونی .خدایا دخترش و بهش برگردون .😢😢😢😭😭

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
2738
گفتم شاید من تو درگاه خدا روسیاهم  از بین شما شاید یکی دلش سوخت خدا دلش به رحم اومد  بچم ...

عزیزم چشام پر اشک شده ازخدادمیخوام بحق دلای شکسته خدا بچتو بهت برگردونه

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
نذر کن ک بچه ت سلامتیشو ب دست بیاره ی کوزه کوچیک بخری توش آب بریزی دختر کوچولوت با همون کوزه آب بده ...

این پستت جیگرموسوزوند...😢

خدابه حق دستای بریده حضرت عباس (ع)مصلحتشوباحاجت دل این مادریکی کنه

گفتم شاید من تو درگاه خدا روسیاهم  از بین شما شاید یکی دلش سوخت خدا دلش به رحم اومد  بچم ...

الهي عزيزم از ته دلم از خدا خواستم زود خوب بشه به حق خانم فاطمه زهرا😢

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
2706