2410
2553
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1036872 بازدید | 16414 پست

یا مَنْ اِسْمُهُ دَوآءٌ وَ ذِکْرُهُ شِفآءٌ یا مَنْ یَجْعَلُ الشِّفاءَ فیما یَشاءُ مِنَ الاَْشْیاءِ

اى که نامش دوا و ذکرش شفا است

اى که بنهد شفا را در هر چیزى که خواهد

ای مرهم درد همه دردمندان

لباس عافیت برتن همه بیماران بپوشان

آمین یا رب العالمین

به حق بیمار مصلحتی کربلا خدا دل این مادرو شاد کن 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

عزیزم برات صلوات فرستادم ان شاالله که شفا پیدا کنه

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
2714
18 ماهشه دلم کبابه برا بچم

عزیزم 

بمیرم برای دلت😭😭😭😭😭😭

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

عزیزم سفره حضرت رقیه نذر کن ان شاالله حالش زود خوب میشه و به هوش میاد 

توکلت به خدا باشه 

براش ایت الکرسی میخونم ان شاالله همین امروز خبر سلامتیشو بهت میدن و به هوش میاد

عزیزم برای طفل کوچیک شیر حضرت علی اصغر نذر کن 😭

خیلی خوبه توسل کن به دستای کوچیک حضرت علی اصغر 

نذر کن که اگه خوب شه شیر پاکتی به بچه ها میدیدی مثلا توی یه مسجد یا هرجایی و هر تعدادی که میخوای ...

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

عزیزدلم با خوندن تاپیکتون ناراحت شدم عزیزم خداجون توروخداییت این نی نی کوچولو به اغوش مادرش برگردون الهی امین به حق حضرت علی قسم میدمت ایشالله تاپیک بزنی خوب شده عکسشو بذاری الهی امین 

2706