2410
2553
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1036871 بازدید | 16414 پست

سلام من از بازداشت دراومدم😒😒

حال یاسمین چطوره

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر دارها حظ ببرن:💃

پیامبر خدا صلّی الله علیه و آله و سلّم

می فرماید:

چه خوب فرزندانی هستند دختران

هر کس یکی از آنها را داشته باشد، خداوند آن را برای وی پوششی از آتش دوزخ قرار می دهد و هر کس دو تا داشته باشد، خداوند به خاطر آنان، او را وارد بهشت می سازد؛ و هرکس سه دختر یا مانند آن خواهر داشته باشد، جهاد و صدقه ای استحبابی از او بر می دارد.

هر خانه‌اي كه در آن دختر باشد، هر روز دوازده بركت و رحمت از آسمان ارزاني‌اش مي شود؛ و زيارت فرشتگان از آن خانه قطع نمي‌گردد، در حالي كه در هر شبانه روز براي پدر آن دختران عبادت يكسال نوشته ميشود.

@khandepare

دخترداران شاکر باشید و قدرخودتان را بدانید .

/ ارزش يک دختر را خدايي ميداند که او را در سنين کودکي براي عبادت برميگزيند.

پيامبري ميداند که فرمود: دختر باقيات الصالحات است.

امام صادق ع ميداند که فرمود:پسران، نعمت‏ اند و دختران خوبى. خداوند، از نعمت ‏ها سؤال مى ‏کند و به خوبى‏ ها پاداش مى‏ دهد .

ارزش دختر را خدايي ميداند که هرکسي را لايق ديدن  نکرد.

ارزش دختر را خدايي ميداند که به بهترين مخلوقش حضرت محمد ص دختري عطا کرد که هدايت يک جهان به عهده ي فرزندان اوست.

" انا اعطيناک الکوثر "

و اين هديه ي الهي، يک دختر بود.

تقدیم به همه همه مامانا که یه روز دختر کوچولو باباهامون بودیم 😊

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2720

خدا رو شکر که بهتر شده تو یک مادر نمونه ای مطمئن باش هر روز بهتر میشه 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
سلام خیلی خوش امدی  بد نیست خدا را شکر

ممنون 

خدارو شکر امیدوارم بهتر بشه

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 

سلام گلمهر جون خوبی؟

یاسی نازمون خوبه؟

سیر ببوس این گل دختر رو😘

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2714
سلام ممنون عزیزم خداراشکر خوبه مشغولشیطنت

خدا رو شکر😍

الهی همیشه سلامت و شاد و مشغول شیطنت باشه😘

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
خوبی گلمهر 😍 یاسی چطوره ؟ سرما خورده بود بهتره شیطون خانوم ؟ 🤗😍😙

سلام عزیزم اره خداراشگر بهتره هنوز سینش یکم خلط داره

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

سلام گلمهر جان چه خبرا یاسی چطوره خودت خوبی عزیزم

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
سلام گلمهر جان چه خبرا یاسی چطوره خودت خوبی عزیزم

سلام عزیزم ممنونم که به یادمی 

خوبه خداراشکر بردمش کاردرمانی خیلی وحشتناک گریه کرد اومدیم😩

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2706