2726
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037281 بازدید | 16416 پست
پریروز بردمش بعد از دوماه خیلی جیغ زدو گریه کرد الانم‌که سرماخورده😕

اشکال نداره 😍 بچه ها کلا تو این سن یکم ترسو و جیغ جیغو میشن 😁 پسر منم مثلا تو اسانسور میترسه و از ترس میلرزه 😐 😆 یا مثلا تو ماشین تا یکم سرعت کم و زیاد میشه جییییغ میزنه میگه میناااااا دارم میفتم 😆

لوووووووسن لوووووس 😋😍

کلمه میگه ؟؟؟؟

(    )
اشکال نداره 😍 بچه ها کلا تو این سن یکم ترسو و جیغ جیغو میشن 😁 پسر منم مثلا تو اسانسور میترسه و از ...

خیلی زیاد نه 🤕

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دیشب بردمش دکترگفت خیلی بهتر شده سرماخورده  گفتم ببرمش دکتر خودش چون هم متخصص اطفاله هم مغزو ...

😍😍😍خداروشکر بهتر شده چقد خوشحال شدم 😄😄😄وای خدا همش دلم میخواد کنارم بود میچلوندمش 😋چطوری تاحالا قورتش ندادی😅😅😅

ای جااانمبقول بچه ها مشغول کنجکاوی و خرابکاریه زنده باشه عزیز من

الهی شکر داروشو کم کرده دکتر من فک کنم اون دارو ک کم شه بچه فعالتر میشه ان شالله

گلمهر جان دیدم فکرت مشغول بخشیدن راننده و عذاب وجدان بابت یاسی ک حقش پایمال شده و اینایی

بابا من ک میدونم مسئله چیه

من خدای وسواس فکری بودم هنوزم خیلی خوب نشدم ولی خداروشکر کافیه بدونی فکرات از سر بیماری هست 

ببینم رضایت نمیدادی یاسمین بهتر بود فک میکنی ؟ نه گلم الان در بهتریم شرایطشه معجزه اتفاق افتاد شاید بخاطر بخشیدن اون پیرمرد

بذار عالم و ادم بد باشن

تو با خدا معامله کن

فکر بذهنت میاد مثل یه قایق از یطرف رودخونه میاد از جلو چشمت میگذره و میره باش رفتار کن

بذار بیاد و بره 

نه درگیرش شو نه سعی کن با فکرت بجنگی 

ارووووم نظاره گر رفتنش باش که فکر بیهودس

فداتون بشم مراقب خودتون باشید

به شوهرتم برس 

البته یکی باید بخودم یاد بده ازم شاکیه

گلی دیگه خودمونی شدیم فک کنم مرد اینجا نیاد دیگه

خیلی سررررد شدم 

بچه ها چکار کنم 

شدمعینا زن ۷۰ ساله😦

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
ای جااانمبقول بچه ها مشغول کنجکاوی و خرابکاریه زنده باشه عزیز من الهی شکر داروشو کم کرده دکتر من فک ...

درباره سوال آخرت ممکنه ویتامین بدنت کم شده باشه.

مثلا ترکیبات روی خیلی موثره.

مثلا قرص یونی‌زینک خیلی خوبه.

امتحان کن.

اگه اثر نکرد طور دیگه ای پیگیری کن🙈

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
ای جااانمبقول بچه ها مشغول کنجکاوی و خرابکاریه زنده باشه عزیز من الهی شکر داروشو کم کرده دکتر من فک ...

اره عزیزم من وسواس شدید فکری دارم 

کلا وقتی با یکی دعوام بشه اون موقع هیچی نمیگم ولی میام خونه اینقدر خود خوری میکنم تامدتها خدا خودش میدونه 

انشالله شمام همیشه صحیح سالم باشی ممنونم گه به یاد منو یاسمین هستین 😘😘😘😘

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
درباره سوال آخرت ممکنه ویتامین بدنت کم شده باشه. مثلا ترکیبات روی خیلی موثره. مثلا قرص یونی‌زینک خ ...

فدات شم مننونم کم خونی ک حتما دارم باقی چیزا هم ک تو خونه حتما ازمایش میدم ممنونم

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
قطره گلسرخ 😋

سلام گلم 

باور کن خوردم حالا مرتب نه ولی انگار باعث میشه زود پریود شم

اره عزیزم من وسواس شدید فکری دارم  کلا وقتی با یکی دعوام بشه اون موقع هیچی نمیگم ولی میام خونه ...

فداتون بشم ممنونم 

باش مبارزه کن 

از خونه بزن بیرون نترس اجتملعی تر شو 

بحق امام حسین یاسی جان زود زود خوب میشه میذهری مهد خودت میری سرکار

2706