2726
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037285 بازدید | 16416 پست
دندون پزشگن هم خودش هم برادر شوهرم  دندون پزشگی ربطی به مغزو اعصابو یا کودکان نداره یعتی در ای ...

😩😩😩 دندون پزشکه ماشالا به این همه کمالات و شخصیت

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جووونم ازین نگاه شیطونشش ماشالله بحرف پدر همسر و داداشش توجه نکن یکم از همدردی بذار  شایدم کا ...

عزیزم میگفتی حس چیزی تو گلو داری 

تنگی نفسم میگرفتی 

من دو روزه تنگی نفسو بی قراری دارم نمیدونم چم شده☹

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
جووونم ازین نگاه شیطونشش ماشالله بحرف پدر همسر و داداشش توجه نکن یکم از همدردی بذار  شایدم کا ...

حس نفخ معده دارم شدید

2728
ربطی نداره  دیگه اینن 😅

واقعا هم ربطی نداره تحصیل ربطی به بزرگ منشی نداره

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
حس نفخ معده دارم شدید

اینا همه از علائم استرس میتونه باشه ولی اگه تنگی نفس اذیتت میکنه حتما یه سر دکتر برو

میره ددر  نگاه نکنید ریختو پاشه  کار خودشه 🤭

عززززززیزم قربون ریخت و پاش کردنش😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
دندون پزشگن هم خودش هم برادر شوهرم  دندون پزشگی ربطی به مغزو اعصابو یا کودکان نداره یعتی در ای ...

اره ولی اینجوری که تعریف میکنی فرهنگشون به پزشکا نمیخوره

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭
عزیزم میگفتی حس چیزی تو گلو داری  تنگی نفسم میگرفتی  من دو روزه تنگی نفسو بی قراری دارم ...

سلام عزیز دلم 

مشکل الان چندتاست ایتطور که میگی 

نفخ و حس چیزی تو گلو  واسه معدته و اعصاب اگر مثل من باشی

من دکتر رفتم عمومی هم بود

امپرازول کلیدینیوم کلردیازپوکساید دایجستیو و رانیتیدین داد

سر روز دوم خوب شدم

ولی خواهرم گفت فلوکستبن و کلردیازپوکساید نباید باهم خورده بشه 

منم نخ وردم 

دیشب خوردم یدونه بیقرار شدم

ولی باقی داروها عالی بودن 

گرچه کلیدینروم سی خودش پوکسایدم داره 

واسه تنگی نفست که من قبلا داشتم از خودم بتوصیه دوستم یه اسپری گرفتم خواستی اسمشو برات بنویسم ولی دکتر بده خوبتره

اون ارومم کرد کلا راه تنفسی رو گشاد میکنه 

من نیمه شبا اینطور میشدم

دیشب از هایپر فلافل گرفتم سرخ کردم یه ساندویچ کوجیک خوردم باز الان با اسید ملده اذیت شدم بیدار شدم ولی اون احساس تو گلو کلا رفته 

بیقراری رو گاهی دارم خصوصا وقتی داروهایی ک بمن نمیسازه خوردم و شبا معمولا میاد سراغ ادم 

دارویی چیزی نخوردی؟

من حتی گاهی با یه کلداکس اونجوری میشم دخترمم همینه مادرم هم همینه

من ازدواج دوممه پریشب شنیدم مادر بزرگ دخترم فوت شده خیلی خیلی عصبی هستم اینم اومد روش همش جلو چشممه 

ان شالله خوب میشی 

توصیم اینه شده یه پزشک عمومی هم شده برو 

من وقتی رودم مشکل داره معده و اسی معده و اون حالنم زیاد میشه

خودم بدکتر گلتم قبل بارداری یسری درمان کولیت روده انجام دادم دایجستیو و ایتا خیلی بارداری روده هام و معدم راحت بود 

غیر یبار ک اذیت شدم

اونم دارو داد 

دکترا جدیدا باید بشون دگی چی بنویسن برات😁

من از ازمایش و سونو و اندو   اینا متنفرم 

امپرازول خوردی تاحالا؟

مامانم حساسیت داره در حد بالا

اگر تا حالا خوردی یدوره بخور بنظرم

خوب میشی گلم

یاسمن فاطمه رو ببوس

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
سلام عزیز دلم  مشکل الان چندتاست ایتطور که میگی  نفخ و حس چیزی تو گلو  واسه معدته و ...

سلام عزیزم بابت راهنمایی کاملت 

منم برای اعصابمه 

قرص اعصاب بهم نمیسازه تا الان چند نوعشو امتحان کردم فایده ای نداره 

فعلا که هوای تهران امروز گفت الوده تره بیرون نرین 

نمیدونم الودگی هواهم اثر داره یا نه 

ولی کلا دیروز از خواب بیدار شدم دلشوره داشتم الکی بعدم بی قرار شدم 

سلام گل مهر جان من همیشه پیگیر تاپیکت هستم و پیگیری می کنم حال دختر گلت رو نمی دونم واقعا انرژی مثبت این تاپیکه یا دلای پاک این بچه ها مخصوصا مامان محیصا نفس که سنگ تموم گذاشته یا دعای یه مادر دلشکسته مثل خودت که خدا بهت نظر کرده و بر خلاف علم پزشکی همه چیز اینقدر خوب و عالی پیش رفته و داریم یکی یکی معجزات خدا رو در مورد یاسی عزیز می ببنیم 

هر چیزی که هست مطمئنم در مورد بقیه هم اینجا صدق می کنه پس لطفا برای من و مشکلم هم دعا کنید دعا کنید همسرم رو برگردونن سر کار قبلیش از خیلی جهات رو زندگیمون تاثیر داره و اینکه اینقدر این مدت افسرده و خسته ام که به هر ریسمانی چنگ زدم اما بی نتیجه بوده شما دعا کنید شاید من خیلی پیش خدا روسیاهم 

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄

گل مهر  میشه وقتی به دخترت نگاه میکنی برای شفای کامل زینب کوچولو هم دعا کنی!نمیدونم چرا حس میکنم دعای تو رو خدا زودتر میشنوه 

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن
گل مهر  میشه وقتی به دخترت نگاه میکنی برای شفای کامل زینب کوچولو هم دعا کنی!نمیدونم چرا حس میکن ...

سلام عزیزم 

اگه قابل باشم

2706