2726
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037281 بازدید | 16416 پست

جووونم ازین نگاه شیطونشش ماشالله

بحرف پدر همسر و داداشش توجه نکن یکم از همدردی بذار 

شایدم کاملا بیمورده صحبتاشون  و همدردی نیست ولی واقع مهم نباشه واست

یبار ک خیلی زر زر کرد کسی بگو سال پیش اینموقع منم نمیدونستم همچین تقدیری روبروی من و بچمه

کاش همه بدونن تقدیر بد و خوب واسه همه هست 

اینو وقتی اگو مثلا قبلش گفتی همسایه اینطور گفته یا فلانی طعنه زده

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
عمل نمیتونه بکنه 

نه گلم نمیشه در حال تغییره نمرش

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز دلم  احتمالا بزرگتر بشه بتونید عملش کنید  خدا حفظش کنه ببوس روی ماهشو

فدات شم عزیزم مهربونم اره انشالله

پدرشوهر من کلا در حال مسخره کردن منه  خیال میکنه خیلی بامزس  من دیگه حوصله کل کل باهاشون ...

ای بابا پس کلا نادیده اش بگیر و راحت

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
2728
فدات شم عزیزم مهربونم اره انشالله

به امید خدا

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 

وای گلی الان تاپیکاتو دیدم 😨😨😨 این اعجوبه دیگه کیههههههههه 

چیکار کردی تولدش؟  کلا سعی کن ندیدش بگیری بخدا راحت تری

سلام گلمهر 😍

اول : اینکه جونِ من اون قوم عجوج مجوج رو کلا نادیده بگیر 😂

دوم : اینکه‌ عکساش رو دیدم 😍 ماشالله بهش چ تپلی شده 😋 چیکارش کردی 😁 اخه پسر منم همسن یاسیه ولی پوست استخونه طفلی 😁

سوم : اینکه خیلی ریز داری از زیر تعریف وقایع در میریا گلمهر 😁😒 یاسی کِی انقد خانوم شد ک باهاش برین مهمونی 😍

چهارم : اینکه راه هم میره 😄 تو هول نکن بچم ب موقعه ش راه هم میره 😄

(    )
ولی امان از خانواده همسر  دیشب برادر همسرمو پدرشوهرم درباره یاسمین بحث میکردن انگار دکترن اره ...

گلمهر جان مگه نگفته بودی پدر همسرت پزشکه

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭
گلمهر جان مگه نگفته بودی پدر همسرت پزشکه

دندون پزشگن هم خودش هم برادر شوهرم 

دندون پزشگی ربطی به مغزو اعصابو یا کودکان نداره یعتی در این مورد اطلاعاتشون صفره

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
سلام گلمهر 😍 اول : اینکه جونِ من اون قوم عجوج مجوج رو کلا نادیده بگیر 😂 دوم : اینکه‌ عکساش رو دی ...

نه بابا تپل کجا بود هنوزکلی کمبود وزن داره تو عکسها اینجوری میفته

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
بچم ۶ ماه برگشت به عقب  ☹

سلام گلی جون عکس الانشو که دیدم ماشاالله خوشگلترم شده میگم چشم پسر برادرشوهرمن خییییلی انحراف داشت با دوبار عمل خ وب خوب شد نگران چشمش نباش خوب میشه خدا رو شکر یاسمین پیشرفت داشته 😍😍😍

وایی 766 صفحه خیلیه هاا

چیشد ک من تازه دیدمم

کی انقد چت کردیییین

+ما تو دهاتمون یه اسب داشتیم قیافه ات شبیه اون شده الان                                               (عمه ام وقتی من موهامو چتری میزنم....                             
2706