2726
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037286 بازدید | 16416 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عه من خیال کردم تهرانی 😜

تهران بودم تا اوایل خرداد 

بعدش اومدیم اصفهان 😁

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
اره بابا من دو ثانیه بعد یادم رفته😁

خدارو شکر 

من نه برعکس تو 🙁🙁

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
عه  من اگه میخواستم کینه ای باشم بیچاره بودم با کی اصفهانی تنهایی

منم خیلی رو خودم کار کردم الان بهترم مثل قبل کینه ای نیستم ولی دیر میبخشم هنوز 😥

اره تنهاییم اینجا فقط هر دومون😁 آرزوی دیرینه بود بخدا 

اوایل یکم سخت بود هفته اول قشنگ حس میکردم افسردگی گرفتم چون سابقه چند ساله داشتم همسرم خیلی نگران بود ولی کنار اومدم با شرایط. البته اینم همسرم مقصر بود چون قرار بود برای نمایشگاه کار آماده کنن و خب بنده خدا انقدر سرش شلوغ بود که خیلی وقتا ۱۲ یا ۲ شب میومد خونه

ما اول سنندج بودیم 😁 بعد تهران و الان اصفهان😁 داداشم به مامانم میگه اینا مرحله به مرحله دور میشن بخدا فکر کنم میخوان از ایران برن😁😁 درست حدس زده قصدشو داریم البته فقط قصدش😂😂😂

سلام گلی منم مثل تو وسواس دارم.محمد نارس خیلی ضعیف خیلی.تو تابستون وسط گرما محمد سینه پهلو کرده بود.امشب شوهر فلان شدم رفت داروخونه پفک خریده بود موقع برگشت با دست نشسته داد ب محمد پفک.دارم خفه میشم.میگه دستمو ب هیچ جا نزدم فقط دارو گرفتم اومدم.

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌
سلام گلی منم مثل تو وسواس دارم.محمد نارس خیلی ضعیف خیلی.تو تابستون وسط گرما محمد سینه پهلو کرده بود. ...

منکه خودمو داغون کردم 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
ما اول سنندج بودیم 😁 بعد تهران و الان اصفهان😁 داداشم به مامانم میگه اینا مرحله به مرحله دور میشن ب ...

میگم بوس بده 

لپشو میاره جلو😅

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
میگم بوس بده  لپشو میاره جلو😅

یاسی 😍😍 ای جونم ببوس روی ماهشو

2706