2737
2734
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037361 بازدید | 16416 پست

دوستان یکی از بستگان فوت کردن لطفا برای مغفرت و ارامش روحشون دعا کنید صلوات بدید خیلی منت سر من میذهرید فاتحه بخونید 

خدا رحمت کنه اموات همتونو

خدا به گلی عزیزم و یاسی قندعسلم هم سلامتی و شادی بده ک از تاپیکشون استفاده کردم

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
دوستان یکی از بستگان فوت کردن لطفا برای مغفرت و ارامش روحشون دعا کنید صلوات بدید خیلی منت سر من میذه ...

وای عزیزم خدابه خونوادش،صبر بده

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای عزیزم خدابه خونوادش،صبر بده

سلام گلی جان 

ممنون خدا شما رو سلامتی بده

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2728
خدارحمتشون کنه سایه جون🖤اللهم صل علی محمد وآل محمد.وعجل فرجهم

ممنونم پرنیان جان خدا بت سلامتی بده 

اخه جالبه تصادف فقط یک ثانیه اتفاق افتاد تا قبلش از رسیدن ما از در خونه تا خیابون پنج دقیقه طول کشید ...

چقد با این پستت گریه کردم 

از اون روزی که تاپیکتو دیدم هر وقت رفتم بیرون خیابونم دیدم یادت افتادم خدارو قسم میدم به بزرگواریش 

به پیامبرش خدا دلتو شاد کنه 

یاسمین مثل اول بشه این بار سنگین از رو شونه هات بیاد پایین

به جد بچه سیدم قسمش میدم هرچی میخای خدا بهت بده 

امیدوارم روزی اینقد صدای خندت بلند باشه که چند تا خونه اونورتر بشنون

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
چقد با این پستت گریه کردم  از اون روزی که تاپیکتو دیدم هر وقت رفتم بیرون خیابونم دیدم یادت افت ...

ممنون عزیزم 🥰🥰🥰🥰

2738
چقد با این پستت گریه کردم  از اون روزی که تاپیکتو دیدم هر وقت رفتم بیرون خیابونم دیدم یادت افت ...

من هر شب تو خواب گریه میکنم 

صبحها ساعت پنج از خواب میپرم دلم مثل سیر و سرکه شروع به جوشیدن میکنه یه اضطراب عجیبی میگیرم 

الان ۶ ماهه 

من هر شب تو خواب گریه میکنم  صبحها ساعت پنج از خواب میپرم دلم مثل سیر و سرکه شروع به جوشیدن می ...

ایناهم تموم میشه 

خدا خودش کمکت میکنه🤩🤩

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
تو رو خدا گزارش بزنید این تاپیک بترکه آخه ینی چی بعد چند ماه بحثای خاله زنکی را میندازه استارتر🙄

میدونی منو یاد چی میندازی؟ 

یاد اون دختر های خبرچین مدرسه که فقط بخاطر مرض داشتن  دورهمی همکلاسی هارو لو میداد به مدیر 

یاد اون پیرزن های فضول تو کوچه که سرک میکشن تو زندگی بقیه همسایه ها و وقتی یکی از همسایه ها مشکل پیدا میکنن ریز ریز میخندن 

یاد زنهای حسودی که جونشون در میره از ارامش و اسایش خانمهای دیگه 

یاد اون زن گشت ارشادی های سبیلو که بخاطر مغز پوکشون (مثل)تو بیخودی به پر و پای دیگران میپیچین 

یاد ولگرداو علاف های بیکار سر کوچه  که از بیکاری و بی ارزشی(مثلتو) سرشونو اینور اونور میچرخونن ببینن کجا چخبره

یاد خاله زنکهای فضول که تو هر مراسمی یه نیش و کنایه الکی میزنن و البته هیچکی  ادم حسابشون نمیکنه هیچکی تو رو هم ادم حساب نمیکنه فضول حسود بیکار و بی ارزش

اینارو گفتم بدونی چقدر ادم بیخودی هستی 

من خودم دوهفته یبار میام این تاپیکو چک میکنم چون جون یه بچه برام ارزش داره  توهم برو تو تاپیکهای مادرشوهری اونجا خودتو تخلیه کن

میدونی منو یاد چی میندازی؟  یاد اون دختر های خبرچین مدرسه که فقط بخاطر مرض داشتن  دورهمی ...

برو بابا ولم کن یه ماه پیش یه حرفی زدم ول کنم نیستین. اصلا منظور منو نگرفتی فقط بلدی بیای داد هوار کنی . من به استارتر گفتم برو خدارو شکر کن دخترت سالمه و این حرفو حدیثا رو بذار کنار که خدا قهرش میگیره . چیزی غیر ازین نگفتم . یه بار دیگه یکی منو ریپلای کرد خودش میدونه

2706