2726
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037288 بازدید | 16416 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همیشه باید حسرت بخورم  درس خوندم فوق لیسانس نتونستم برم سرکار همیشه حسرت اوناییکه میرن سرکار ب ...

عزیز من...مشخصه که سختی زیاد داشتی..و واقعا هم امتحان با فرزند سخت ترین اشونه...خدا به دلت ارامش بده که بتونی بقیه راه درمان رو هم طی کنی..

انشالله ادامه راه زندگی ات با حرف زدن و راه رفتن دخترت سرشار باشه از خوشی...دلت شاد باشه مامان مهربون🌸

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان
2728

سلام گلمهر.جواب ریپورت گل دخترمونو نگرفتی؟؟

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌
همیشه باید حسرت بخورم  درس خوندم فوق لیسانس نتونستم برم سرکار همیشه حسرت اوناییکه میرن سرکار ب ...

سلام گلمهر جان 

میدونم شرایطتت سخته ولی به نکات مثبت زندگیت هم توجه کن، این که شوهر خوبی داری 

منم یه دختر ۳ ساله دارم فوق لیسانس گرفتم، سن بالا و با سختی بچه دار شدم و ازدواج کردم شهر غریب با این تفاوت که اصلا امکانات نداشت،  اما شوهرمم اصلا خوب نیست، خیلی اذیت می کنه، حقوق و درامد زیادی هم نداره

الان که دارم برات می نویسم با دخترم عین آواره ها شدیم 

اگه برات بگم شوهرم چه کارها نکرده 

خودش ول کرد رفت به بنگاه زنگ زد برا خونه مستاجر بیاره به منم پیام داد وسایلتو بریز بیرون

فقط به خاطر این که بهد از ۷ سال که اذیتم می کرد به خانواده ام گفتم، اونا هم ازم دفاع کردن

شوهرم فکر می کنم سادیسم داشته باشه چون واقعا سر هیچ و پوچ به بدترین شکل آدم رو آزار میده

الان فقط دل نگرانم بتونم پول پیش خونه رو ازش بگیرم و بتونم یه جایی رو اجاره کنم چون خونه مادرم اینا سخته واسه زندگی، بعد بخوام ازش جدا بشم 

دخترم با این که ۳ سالشه کنترل ادرار و مدفوع نداره یعنی داشت و بعد برگشت ، از بس این ور و اون ور بودیم، از بس شوهرم ما رو ول می کرد و میرفت نتونستم درست و حسابی از پوشک بگیرمش

من به شوهرم اعتماد کرده بودم 

ولی در حقم بیش از حد نامردی کرد 

این قدر نسبت به بچه اش بی عاطفه اس که الان بیشتر از یه ماهه باهاش حرف نزده و حتی حالش رو هم نمی پرسه

هیچ پس اندازی هم ندارم، شوهرمم دیگه خرجی نمیده موندم با دختر ۳ ساله کجا برم سرکار 

اگرم برگردم باهاش تو همون شهر غریب زندگی کنم، اونم برگشته میگه ماهی یه میلیون حقوق میدن هیچی، نامردی هاشو چجوری فراموش کنم 

تازه الان اون واسه من دست پیش گرفته 

گلمهر جان و دوستان این تایپیک خواهش می کنم برام دعا کنید اول پول پیش خونه رو با سیاست ازش بگیرم و بتونم یه جایی رو به اسم خودم اجاره کنم، بعد اگه دیدم عوض نمیشه درخواست جدایی بدم

به خدا به جایی رسیدم تو خواب هم نمیدیدم یه روزی به اینجا برسم 

دوستان تو رو خدا دعا کنید 😭😭 

چطوری .😔

بی بی شریفه، دختر امام حسن مجتبی علیه السلام، حله عراق دفن هستن. اینقدر بیمار لاعلاج شفا دادن که بهشون میگن طبیبه اهلبیت. خود عربها ارادت عجیبی به ایشون دارن

بهشون متوسل بشین. یه چیزی نذر کنین براشون ان شاءالله حاجت روا شین

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
بی بی شریفه، دختر امام حسن مجتبی علیه السلام، حله عراق دفن هستن. اینقدر بیمار لاعلاج شفا دادن که بهش ...

توسل بهشون چطوری هست؟ برای سلامتیم میخوام

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
بی بی شریفه، دختر امام حسن مجتبی علیه السلام، حله عراق دفن هستن. اینقدر بیمار لاعلاج شفا دادن که بهش ...

اینجا همونه که هر کی بچه نداره متوسل میشه  تو کربلاست

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

به خدا حیف این بچه که تو دستهای شوهر من گرفتار شده 

دوستان دعا کنید شوهرم بمیره من راحت بشم 

😭😭😭

دخترم اصلا دستشویی رفتن خوشش نمیاد 

کلی باهاش باید کلنجار برم تا فقط بیاد دستشویی بشورمش، حتی الان مدفوعش هم تو شلوارش انجام میده 

وزنشن خیلی کمه و التهاب و وزم معده داره، خودمم گره تیروییدی دارم گفتن مشکوکه 

فکر کنید با این شرایط اون شوهر آشغالم انگار با دوست دخترش کات کرده 

من و بچه رو ول کرده خونه مادرم اینا 

پروفایل میزاره خداحافظ و از این چرت و پرت ها 

یا زنگ میزنه خط و نشون میکشه  که اگه بیای تا عید نمیارمت خونه مادرت 

من این قدر خولم هنوز دستم نرفته برم مهریه ام رو بزارم اجاره 

ولی فقط می خوام پول پیش خونه رو ازش بگیرم چون خونه به اسم اون اجاره شده 

عزیزم ان شاءالله امام حسین ( ع) بچتو شفای کامل بده ، بنظرم ببر طب اسلامی پیش آیت الله تبریزیان من بعضی از داروهاشو استفاده کردم خیلی خوبن

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
2706