2726
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1037285 بازدید | 16416 پست
سلام گلمهر جان. من چندوقته تایپیک شما رو پیدا کردم. و حالت خیلی شبیهه خواهرمه.خواهرزاده منم در اثر ض ...

ایشالا خوب میشه....

میشه یکم بیشتر توضیح بدی

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌
ایشالا خوب میشه.... میشه یکم بیشتر توضیح بدی

ممنونم.التماس دعا دارم

عصب صورت یکطرف بیحرکته. موقع خنده لب به یک طرف فقط میره.یک چشم کاملا بسته نمیشه، ابرو بالا نمیره. الان بعد چندماه میتونه اخم کنه فقط، دکتر براش تست عصب نوشته و ما خیلی نگرانیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنونم.التماس دعا دارم عصب صورت یکطرف بیحرکته. موقع خنده لب به یک طرف فقط میره.یک چشم کاملا بسته نم ...

از لحاظ مغزی مشکلی نداره

ک ایشالا.تو راه رفتن و تعادل و حرف زدن که ایشالا سالمه

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌
از لحاظ مغزی مشکلی نداره  ک ایشالا.تو راه رفتن و تعادل و حرف زدن که ایشالا سالمه

آره خداروشکر هیچ مشکلی نداره الان چندتا کلاس هم میره. بیشتر عصب صورت که تو ظاهره مهمه. شنوایی دکترا میگن اگه خوب نشه چون یهگوشش میشنوه درآینده براش مشکلی پیش نمیاد و اون کلا قابل درمانه ولبیشتر این عصب صورته که نگرانمون کرده اگه تا یکسال خوب نشه میگن باید پیوند عصب بشه که اون دیگه مکافاتش بیشتره باید عصب بگیره و پیوند موفقیت آمیز باشه تا راه بیفته. بچه ای که هیچ مشکلی نداشت و حالا این اتفاق پیش اومد... خدا همه مریضها رو شفا بده. دعا کنین همه چیزش خودش خوب بشه که دیگه بچه عذاب نکشه

2728

گلی جان فردا میری واسه جواب؟ یاسمین چطوره

البته جواب رو ک داریم میبینیم ماشالله

فقط اون لحظه ک بیای بگی یاسی یقدم برداشته رو از خدا میخوام هر چه سریعتر 

ماهم بریم پی زندگیمون 

بابا من گوگل رو باز میکنم چیزی بنویسم میاد گلمهر 😂

من ک میدونم تو تا شوهر ندی دخترمونو بعدم بچه دار نشه مارو ول نمیکنی هی دلواپسی

دیگه تاپیک گلمهره دیگه آشه خالس😁

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
گلی جان فردا میری واسه جواب؟ یاسمین چطوره البته جواب رو ک داریم میبینیم ماشالله فقط اون لحظه ک بیا ...

جواب عکسا دادن که ما متوجه نشدیم 

حواب کتبیش گفته دو تا سه هفته 

ولی پارتی بازی کنن زودتر بدن 

هنوز که خبری نشده 😥

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
آره خداروشکر هیچ مشکلی نداره الان چندتا کلاس هم میره. بیشتر عصب صورت که تو ظاهره مهمه. شنوایی دکترا ...

منکه ۳۴ زندگیمو به جز پنج سال اول زندگیم بقیشو تو استرس گذروندم 

منکه ۳۴ زندگیمو به جز پنج سال اول زندگیم بقیشو تو استرس گذروندم 

عزیزم توکلت بخدا.خواهر منم آدمه استرسیه البته اینا موردای کمی نیست ما که نگرانیم چه برسه به مادرش. دلم برای بچه میسوزه بارها شده اومده به خواهرم میگه مامان غصه نخور خوب میشم. حالا خواهرم خیلی سعی میکنه خودشو کنترل کنه.

عزیزم توکلت بخدا.خواهر منم آدمه استرسیه البته اینا موردای کمی نیست ما که نگرانیم چه برسه به مادرش. د ...

من دخترمو بعد از ده سال با کلی دوا درمون بدست اوردم حاملگی خیلی خیلی بد زایمانمم بدتر 

خودمم همیشه مریضو بی حال بودم یعنی واقعا به دندونش گشیدم 

یهو نمیدونم چی بود تو سرنوشتمون که ۱۸ ماهگی باید این اتفاق تلخ پیش بیاد 

من دخترمو بعد از ده سال با کلی دوا درمون بدست اوردم حاملگی خیلی خیلی بد زایمانمم بدتر  خودمم ه ...

سلام عزیزم

یک هفته دخترم مریض بود . حالم خیلی بد بود. اشک میریختم رو سرش . یادتون افتادم و کلی دعا کردم حال گل دخترتوت خوب بشه

الان چطوره؟

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
دوستان اگ میشه امضای منم بخونید واسم دعا کنید مرسی😔🙏

عزیزم توکلت به خدا 

دختر من تو ۱۸ ماهگی اندازه یه ادم ۷۰ساله زجرو سختی کشیده 

دوستان اگ میشه امضای منم بخونید واسم دعا کنید مرسی😔🙏

امضاتونو خوندم

متوسل بشین به بی بی شریفه، طبیبه اهلبیت. شفای دوست سرطانیمو پارسال گرفتم ازایشون

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2706