1265
1273
عنوان

گل مهرم تصادف کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 815043 بازدید | 13188 پست

سلام من هر روز میام اینجا و دنبال خبر سلامتی دخترتم.

غصه نخور دکترا مجبورنپیاز داغ رو زیاد کنن که امید الکی ندن.پسر دایی من کلاااااا رفت تو کما و دوماه تو کما بود قطع امید کرده بودن.ضربه خییییلی شدید به سرش وارد شده بود.

میگفتن از کما در نمیاد و از این چرت و پرتا ولی بهوش اومد فقط اوایل یکم چشاش روبه بالا میرفت چند هفته مثل چشم کج میشه اونجور بود نمیتونست درست راه بره اونم بخاطر این بود که 3 ماه دراز کشیده بود نمیتونست خب.ولی الان صحیح و سالمه شکر خدا زن گرفته و دوتا بچه هم داره

یکی دیگه پسر داییم هم دقیقا همینجور بود تصادف شدید و بازم ضربه سر گعتن ضربه مغزیه و اهدای عضو و .... ولی بهوش اومد بخدا الان دانشجوه .بهترین کار تو شهر داری رو داره و .....

امیل شوهرم یه سال پیش بچش از پنج طبقه افتاد هیچ بیمارستانی قبولش نکردن اینجا هیچ بیمارستانی بردنش کرمانشاه اونجا هم گفته بودن مرگ مغزی شده و اهادای عضو کنید و فلان و فلان.باباش باور نمیکرد امیدشو از دست نداد با هواپیما بچه رو برد تهران و اونجا گفتن اصلا مرگ مغزی نیست و... دوتا امپول زده بودن درسته قیمتش بالا بود ولی بچه الان 3 سالشه صحیح و سالم 

توهم غصه نخور من انقد اطرافم دیدم که بیام بگم باید یه صفحه دیگه بنویسم

اینارم مثال زدم که بدونی از شرایط شما سخت ترم بوده و خوب شدن.خیالت راحت بچت خوب میشه

ول کن به چرندیاتی که دکترا میگن گوش نکن 

می خای خودتو دیوونه کنی

خاهر،مادر ،چه میدونم کسی نیست بیاد جات بمونه بیمارستان بری یه روز استراحت کنی

اصلا این کس و کارات وجدان دارن ؟بیان کمکت دیگه 

برای آروم شدنم و برآورده شدن خاستم دعا کنید😢😢😢 چرا اینجوری شد
والله دکتر گفت سیم کشی مغزشم مشگل پیدا کرده خدایا چی بگم دیگه

عزیزمممم دارم میگم مغز وقتی اتصالاتش آسیب ببینه مجددا شروع به ساخت ارتباطات جدید میکنه 

بخدا داداش من حداقل ۳۰ تا پلاک تو سر و نخاعش داره یعنی حداقل ۳۰ قسمت مغزو نخاع آسیب دیدن چند وقت بعد از شروع داروهاش هر دکتری میدیدش میگفت این ام ار آی مال خودت نیست تو چطوری با اینهمه پلاک راه میری. دختر تو که جای خود داره و خیلی کوچیکه قدرت ترمیمش خیلی خیلی بالاتر از داداش منه 

از لطف خدا ناامید نشو من آدم معتقدی نیستم ولی به خدا ایمان دارم برای شما هم سنگ تمام می ذاره شک نکن 

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

بچه ها حالم خیلی بده دیگه واقعا دارم الکی زندگی میکنم دکتر میگه نصف مخچه اسیب دیده هیچ  سیم ک ...

گل مهر جانم به خاطر دخترت ناامیدی رو بذار کنار امیدوار باش آدم به امیده که زنده اس دیگه نبینم بی تابی کنی. میدونم حالت خوب نیست وگرنه حسابی دعوات میکردم حالا این یه مورد رو میذاریم بعد از ترخیص شدن دخترمون و حسابی با بقیه کاربرا از خجالتت درمیایم😍 دختر کوچولوت رو به زودی زود سالم و سرحال میبری خونه فقط به این فکر کن

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
ی دکتر بگه سیم کشی مغز😧😯مگه برقکار؟

منظورش اتصالات مغز هست یه جور سیم کشیه 

1291
عزیزمممم دارم میگم مغز وقتی اتصالاتش آسیب ببینه مجددا شروع به ساخت ارتباطات جدید میکنه  بخدا د ...

دقیقا همینه این بچه کوچیکه تو سن رشده......بعضی از این دکترا که مثل بچه ادم حرف نمیزنن...یه اصطلاحاتی میگن که یعنی خیلی حالیمونه...

ولی کاش پرونده شو چند تا دکتر خوب هم میبرد راهنماییش کنن...که اینقدر حرص نخوره...

دقیقا همینه این بچه کوچیکه تو سن رشده......بعضی از این دکترا که مثل بچه ادم حرف نمیزنن...یه اصطلاحات ...

نمیدونی ما سر بیماری داداشم چه زجرهایی کشیدیم حرفای قلمبه سلمبه بی عاطفگی دکترا گریه های پدر و مادرم یا وقتی گفتن باید داداش نازنینم شیمی درمانی بشه و بعد از ۹ دوره خیلی نتیجه خوبی نگرفت تا اینکه دکترش رو عوض کردیم و الان داروهای قوی تری میگیره ولی حالش عالیه یکم دیگه بگذره میتونه بدوه😍 نمیدونی چقدر خوشحالم وقتی اینجوری میبینمش 

مطمئنم گل مهر جانم به زودی زود طعم این روزارو می چشه و غرق در لذت میشه 😍😍

نمیدونی ما سر بیماری داداشم چه زجرهایی کشیدیم حرفای قلمبه سلمبه بی عاطفگی دکترا گریه های پدر و مادرم ...

خدارو شکر....ان شالله خیلی زود حالش بهتر بهتر بشه...💖

اینی که میگم شاید برای خیلی  از خانمهای باردارم مفید باشه...

چند وقت پیش تو تی وی شبکه آموزش یه زن و شوهر با پسرشون که ۵سالش بود اومده بودن...

پسرشون مشکلی داشت...مجری گفت چرا اینجوری شده...خانمه گفت تو بارداری تو دوره های غربالگری دکتر سونوگرافی بی وجدان تشخیص اشتباه داده بود....اگه درست  و با دقت سونو میگرفت .الان پسرم این مشکل و نداشت..چون بعد از تولد وقتی پیگیری کردن دکتر گفته تو جنینی که تو مرحله رشد و ساخت بدنه..اگه همچین دارویی تزریق میکردن به جنین الان مثل بچه های دیگه راه میرفت 😐😐

میگفت یه جای خیلی مطمئن برید...

الانم این دخترگلمون من مطمئنم مشکلی نداره... چون نظر کرده س 💖 ‌.خدا و امام رضا بهشون نظر کرده  که بهوش اومده........

خود امام رضا فرموده مگر امکان داره کسی به ما پناه بیاره وما بهش پناه ندیم........

حالا اگه  پرونده شو چند تا دکتر خیلی خوب ببرن حداقل راهنمایی کنن...نگرانی  مادرش کم بشه.....

خدارو شکر....ان شالله خیلی زود حالش بهتر بهتر بشه...💖 اینی که میگم شاید برای خیلی  از خانم ...

دختر گلمهر چی شد بچه ها؟؟خبرتازه 

خدایا اغوشت راامشب بمن می دهی  برای گفتن چیزی ندارم ...می شود من بغض کنم  تو بگویی مگر خدایت نباشد که این گونه بغض کنی ..ومن اهسته گریه کنم..می شود من بگویم خدایا ..تو بگویی جان دلم ...  می شود بیایی تمنا می کنم ..گله دارم ...از کی    از چه  نمی دانم .................................

گلمهر جان من خوندم اسیب به سیم کشی مغز 

در واقع انگار اون توانایی های قبلی رو باید برای شخص اسیب دیده تقویت کرد.که یاسمین تازه اول راهه و خوب خیلی توانایی خاص نداشته که از بین رفته باشه چون کوچیکه توانایی مثل صحبت کردن و اینا ...و ایشاله درست میشه برای یاسمین جون با کار و تقویت کردن مغز

1307
دختر گلمهر چی شد بچه ها؟؟خبرتازه 

دخترش خوبه ، فعلا توی مرحله صبر کنیم ببینیم چی میشه است ، ولی خودش دیگه یکم خسته شده و نگرانه . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
دخترش خوبه ، فعلا توی مرحله صبر کنیم ببینیم چی میشه است ، ولی خودش دیگه یکم خسته شده و نگرانه .  ...

الهی بگردم واقعا برای ی مادر سخته ببینه بچش بی حرکت ی جا افتاده ..خدارو ب حق این شبهای عزیز قسم بدیم که ی معجزه بشه 

خدایا اغوشت راامشب بمن می دهی  برای گفتن چیزی ندارم ...می شود من بغض کنم  تو بگویی مگر خدایت نباشد که این گونه بغض کنی ..ومن اهسته گریه کنم..می شود من بگویم خدایا ..تو بگویی جان دلم ...  می شود بیایی تمنا می کنم ..گله دارم ...از کی    از چه  نمی دانم .................................
ممنونم گلم از راهنماییت  والله دکتر پی آی سیو خیلی ادمو میترسونه  روزای اول که هروقت میر ...

اینا کلا همینجورین .این مدلی حرف میزنن که انشالا روز ترخیصت بهت بگن دیدی ما چکار کردیم یادته چجوری بود .میخوان کار خودشونو بزرگ کنن .اهمیت نده .

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم🌹

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ ﴿۱﴾

الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ ﴿۲﴾

الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ ﴿۳﴾

مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ ﴿۴﴾

إِيَّاكَ نَعْبُدُ وَإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ ﴿۵﴾

اهْدِنَا الصِّرَاطَ الْمُسْتَقِيمَ ﴿۶﴾

صِرَاطَ الَّذِينَ أَنْعَمْتَ عَلَيْهِمْ غَيْرِ الْمَغْضُوبِ عَلَيْهِمْ وَلَا الضَّالِّينَ ﴿۷﴾

🌹الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم🌹

اَمَّن یُّجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوءَ

امَّن یُّجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوءَ

🌹الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم🌹

ای خدا،خدای مهربونم خودت به حق این ماه عزیز به حق دل مهمونای عزیزت کوچولومونو شفا بده.الهی آمین

لایک و ریپلای و منشن ممنوع🙄🙄🙄🙄🙄 دروغ گفتم خیلی دوست دارم هی لایک بشم هی ریپلای بشم هی منو تو پستاشون صدا کنن😭😓😜هرکی بگه عقده ای،خودشه😂                                🌹خدای مهربونم لطفا زود زود زود به همه ی مامان باباهای منتظر نی نیای سالم و صالح بده🌹😍 الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم😍                        
1308
1290